Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Vidanjör Nedir ? Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

17.05.2021
14
Vidanjör Nedir ? Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Vidanjör Nedir?

Vidanjör ; pek çok atık maddelerini bir pompa aracılığıyla kendisinde bulundurduğu tankerlere depolama imkanı bulunan ve taşınmasında rol oynayan bir araçtır.Günümüzde uygulama alanları açısından pek çok atık maddelerini temizleyen vidanjörlerimiz, kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıkları, taşmaları ve sondaj çalışmalarından sonrasında biriken su kalıntılarını vakumlama özelliği sayesinde temizleyen aynı zamanda kanalizasyon sistemi olmadığı bölgelerde ise atıkların temizlenmesinde de büyük bir rol oynamaktadır. Vidanjör araçlarımız kanalizasyonlarda biriken atık suların temizlenmesi için tercih edilen araçlarımızdır.

Foseptik kuyularının yanında aynı zamanda kanal borularında evsel atıkların yol açtığı hususlar da vidanjör hizmetlerimiz sayesinde sorunları bitirmektedir. Kanalizasyon borularının tıkanmasına yol açan ve çözülemeyen atık maddelerin ilk olarak temizlenmesi ön görülmektedir.

Atıkların temizlenmesiyle birlikte kanalizasyon borularına gönderilen basınç sayesinde kanalizasyon borularının olması gereken fonksiyonlarıa kavuşması önceliğimizdir. İnsan sağlığını ve çevre faktörünü olumsuz etkileyen tıkanıklıklar aynı zamanda kötü bir görüntüye ve kötü bir kokuya sebep olduğu görülmektedir.

Kanalizasyon temizleme ve kanallarda oluşan tıkanıklık gibi problemleri sonlandırmak için Vidanjörler ilerleyen teknolojiden de etkilenerek firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır. Vidanjör hizmetlerimiz en iyi vidanjör taşıtları ve profesyonel uzman ekip arkadaşlarımız ile kanalizasyon temizliği, atık su temizliği, kanal açma hizmetleri gibi hususları en iyi şekilde sürdürmektedir.

Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve en iyi vidanjör araçlarımız ile kanalizasyon ve Vidanjör hizmetlerimiz en iyi vidanjör taşıtları ve profesyonel uzman ekip arkadaşlarımız ile kanalizasyon temizliği, atık su temizliği, kanal açma hizmetleri gibi hususları en iyi şekilde sürdürmektedir.zasyon altyapılarında meydana gelen problemelere en iyi çözümleri üretmektedir.

Vidanjör Nedir ? Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Vidanjör Nedir ? Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Vidanjör Araçlarımızın Atık Taşıma Dışındaki Fonksiyonları Nelerdir?

Öncelikli olarak çağımızda büyük oranda her bölgede gereksinim duyulan araçlar arasında yer almaktadır. Vidanjörlerin üzerinde bulunan tank sayesinde aracın büyüklük oranına ve emme gücüne göre de farklılık göstermektedir.

Kullanılan alanlar açısından pek çok çamur ve atıkları temizleme görevi olan , kanalizasyon hatlarının bulunmadığı alanlarda da atıkların temizlenmesinde rol oynadığını söylemekteyiz. Aynı zamanda vidanjörlerimiz temiz su taşımasında da tercih edilmektedir.

Atıkların taşınma hususunda Vidanjör araçlarımız yararlanılan bir araç türü olmakla birlikte bu araçlar kurtarma durumlarında, doğal felaketlerinin sonucunda durumlarda kullanılan oldukça faydası bulunan bir araçtır.

Aynı zamanda toprak kayması gibi doğal afetlerde vidanjörlerin oldukça faydası bulunmaktadır. Yabancı atık maddelerin temiz su kanallarına varışı sağlanmadan vidanjör aracılığıyla taşınması gerekmektedir.

Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

Fonksiyonlarına göre 3 çeşit Vidanjör bulunmaktadır .Vidanjör çeşitlerinin hepsinde kombine olarak düzenlenmişse eğer pek çok yabancı atıkları çekme ihtimali bulunmaktadır. Vidanjör çeşitlerini sıraladığımızda ihtiyaçlara göre değişkenlik göstermektedir. Bunlar; küçük(standart) vidanjör, teleskopik emiş boomlu vidanjör ve kaset boomlu vidanjör olarak siz değerli müşterilerimize her hususta hizmet vermekteyiz.

Standart Vidanjör Araçları

Standart vidanjör araçları asıl olarak ufak boyutlara sahip olan rögar kapaklarında oluşmuş tıkanıklıkları açmak olarak bir görevi bulunmaktadır. Aynı zamanda boyutunun küçük olmasından dolayı da daha az değerde atıkların çekilmesinde tercih edilmektedir. Standart vidanjör araçların taşıyabileceği atık değeri diğer vidanjörlere kıyasla daha az ve küçüktür.

Kaset Boomlu Vidanjör Araçları

Kaset Boomlu Vidanjör Araçları; kanalizasyonlarda biriken atıkları çekmek ve taşımak için tercih edilen vidanjör çeşitleri arasında yer almaktadır. Tankların içerisinde hava bulunmaktadır. Bu hava vakumlanma işlemi sayesinde atık suların tankın içerisine gönderilmesi sağlanmakla birlikte bu işlemde vakum pompası tercih edilmektedir.

Araçlarımızın tankları aracılığıyla yüksek basınçlı tazikli su ile fosseptik kanallarına pompalama işlemi uygulanmaktadır. Aynı zamanda ekipman araçlarımızda bölgeyi yıkayabilmek için yıkama tabancası yer almaktadır.

Ekipman aletlerimiz , tamamıyla müşterilerimizin arzu ettikleri şekilde hazırlanmakla birlikte en uygun niteliklere sahip ve en iyi kalitede ürünler tercih edilmektedir.

Teleskopik Emiş Boomlu Vidanjör Araçları

Pek çok durumlarda karşılanabilen problemlerde teleskopik emiş boomlu vidanjör araçlar kullanılmaktadır. Tercih edilmesinin nedeni ise büyük bir araç olmasından dolayıdır. Aynı zamanda bu vidanjör çeşitlerinden bir tanesi olan teleskopik emiş boomlu vidanjörler yüksek tank ve transfer etme özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Foseptik kuyularında ve kanallarda birikmiş olan çözülemeyen atıkları veya pis suları çekmek ve taşımak gayesiyle hazırlanmış vidanjör çeşitidir. Tankların içerisinde hava bulunmaktadır ve bu havanın vakumlanması özelliği ile pis su atıklarının tank içerisine gönderilmesi sağlanmakta olup taşınması yapılmaktadır.

Vidanjör Araç Kiralama Sayesinde Neler Yapılabilmektedir?

Yapacağımız çalışmalarda pek çok farklı alanlarda Vidanjör Araç Kiralamalarıma hizmetimiz sayesinde sürdürmekteyiz.

Çalışmalarımız arasında öncelikle fosseptik kuyularında meydana gelen problemlerin temizliğinde ve çukurların çekilme işlemi yapılmakta, kanal borularında meydana gelen tıkanıklıkların açılarak temizlenmesinde, aynı zamanda bu araçlarımızla temiz su transferi sağlanmakta, gibi hususlarda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu çalışmalarımızı yaparken firmamız profesyonel ekip arkadaşları ve en iyi araçlarla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Konserlerde, miting bölgelerinde, büyük oteller ve hastaneler için de vidanjör kiralama hizmetlerimizi sizlere vermekteyiz. Aynı zamanda firmamız çalışmaların yapılacağı bölgedeki sokaklar dar ve araçların geçemeyeceği boyutta ise uzman vidanjör ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi hizmeti kolaylıkla sağlayacaktır.

Vidanjör Araç Kiralama Hizmetimiz

Firmamız olarak vidanjör araç kiralama hususunda siz değerli müşterilerimize en iyi ve en uygun hizmeti vermek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere hangi vidanjör çeşitidinin uygun olduğunun bilgisi verilerek çalışmalarımıza ancak bu doğrultuda başlayarak en güvenilir ve en uygun fiyatlı hizmetleri sizlere sağlamak için buradayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
DMCA.com Protection Status