Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Eryaman Kanal Açma

11.06.2021
144

Eryaman Kanal Açma

Kanal borularında veya kanalizasyonlarda herhangi bir tıkanıklık meydana gelmişse eğer en etkili çözüm odaklı olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Eryaman Kanal Açma  firmamız bu konuda özenle değerli müşterilerine  en iyi hizmeti sunmaktadır. Eryaman Kanal Açma çalışmalarımız kanalların içerisinde biriken yabancı atık maddelerin yani tıkanıklığa yol açan hususları firmamız vidanjör aracıyla kanalizasyon hatlarının tıkanıklıklarının giderilmesi işlemini kapsamaktadır. Kanallarda meydana gelen tıkanıklık gibi sorunların anlaşılabilmesi için kanalizasyon hattına kanal temizleme araçlarımız ile müdahale etmekteyiz. Kanallarda meydana gelmiş problemlerin ekip arkadaşlarımız tarafından analiz edilmesiyle tıkanıklığa neden olan problemler çözülmeye başlanacaktır.

eryaman kanal açma

Eryaman Vidanjör

Vidanjör araçlarımız kanal borularında oluşan problemleri temizleme hususunda etkili bir yöntemimizdir. Eryaman Vidanjör bu çalışmaları yaparken hem kanal borularına hemde çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden özenle çalışmalarını sürdürmektedir. Kanal Açma özel ekipmanlarımız ve profesyonel ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Kanalların bulunduğu sahalarda kanal açma çalışmaları yapılırken özenli bir biçimde çalışan ekip arkadaşlarımız aynı zamanda iyi bir planla çalışmalarını sürdürmektedir. Kanal açma çalışmalarını firmamız vidanjör araçlarıyla tıkanan boruların belirleyerek açmaktadır. Eryaman Kanal Açma çalışmalarımız kanal içerisinde  birikmiş dolayısıyla tıkanan boruların içerisine yabancı maddelerin girmesinden dolayı vidanjörlerden yararlanılarak kanal açma uygulamaları yapılmaktadır. Kanal tıkanıklığına yol açan sorunların netleşmesi için kanalizasyon temizliği sorasında kanalizasyon hatlarını Kanal Görüntüleme robotları sayesinde kanalizasyon hatlarının akışlarını bozacak teknik sorunlar olup olmadığı gözlemlenebilir. Böylelikle ortaya çıkan problemlerle tıkanıklığın sebebi açığa çıkarılmaktadır.

Eryaman Kanal Temizleme 

Eryaman Kanal Temizleme çalışmaları yapılırken plan doğrultusunda hareket edilmelidir. Firmamızın ise tercih ettiği evreler şunlardır:

Suyun geri dönüşüm yoluyla dezenfekte edilmesi

Bacaların içerisindeki atık cisimlerin vakumlama araçlarıyla çekilmesi

Kanal içerisindeki atık suların vakumlama yoluyla çekilmesi

Baca temizliği ve baca içi kontrollerin yapılmasıdır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: