Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100 Yenimahalle / ANKARA

Lavabo Tıkanıklığı Açma

16.09.2018
128
Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemini kameralı tıkanıklık açma robotlarımız ile ileri teknolojik cihazlarımız ile yapmaktayız.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıkları beklenmedik zamanlarda ortaya çıkan sorunlardan biridir.Lavabo tıkanıklarında genellikle sorun lavabo dan yavaş su gidiyor şeklinde şikayetler ile ortaya çıkmaktadır. Lavabo tıkanıkları evsel atıkların (saç,temizlik sularının dökülmesi gibi) bir süre sonra lavabo’da bırıkerek su geçişini engellemektedir.Su akışınını eski haline gelebilmesi için ve her hangi bir kırma dökme işlemi yapılmadan çözülebilmektedir.Tıkanıklık açma robotlarımız sayesinde bu işlemleri çok rahat çözebilmekteyiz.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır ?

  • Tıkanıklık Açma Robotu giderden gönderilerek kamera ile kanal içine bakılır,
  • Tıkanıklığa sebep olan madde,cisim kırılabilir ise kırılır,
  • Kırılmayan cisim robot ucundaki yay ile geri çekilerek çıkarılır.
  • Kırmadan lavabo Tıkanıklık Açma işlemi tamamen elektronik cihazlar yapılır.
  • Tıkanmış lavabonuz kesinlikle lavabo açıcı kullanmayız.Yüksek ısı oluşturması nedeniyle boruda büzüş meler meydana gelebilmektedir.

Hizmet Görselleri

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklığı açma işlemi ankara’da bir çok semtte hizmet verebilmekteyiz.Mutfak’ta kullanılan atıkların (çay posası,yemek artıkları,donmuş yağlar,yağ atıkları ) zamanla lavaboların tıkanmasında önemli rol oynamaktadır.Bulaşıklar sıcak su ile yıkanırken çözünmüş olan yağ borularda donarak tıkanıklığı başlıca sebebidir.Lavabo açıcı kullanmanız durumunda yüksek derece ısı açığa çıkarak borular bozulması ortaya çıkmaktadır.Bu size daha maliyetli olabilmektedir.Kameralı Mutfak Tıkanıklığı Açma Cihazı ile sizlere sorunsuz ve garantili hizmet verebilmekteyiz. Hemen Aşağıdakı numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.. Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, uzak ilçelere dahi fiyat farkı almamaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklıkların büyük ölçüde oluşmasının sebebi evsel atıklardır,Tuvaletlerde yüksek ordan kağıt atıkları gibi temizlik sularının dökülmesi gibi etkenler yer almaktadır.İttirmeli tip tıkanıklık açma cihazımız sayesinde tuvalet tıkanıklarınıza anında çözüm sunabilmekteyiz.

Lavabo Açma Hakkında Merak Edilenler
Tıkanıklık Açarken Herhangi bir Kırma İşlemi Yapılır mı?
Boru hatlarınızda çökme veya yapım hatası gibi işlemlerde kırmak gerekebilmektedir.Kameralı cihazlarımız ile kontrol ederek.Hattın durumu hakkında bilgi alarak normal tıkanıklıklar Kırmadan tespit cihazı ile yapılabilmektedir.
Ankara Tıkanıklık Açma Her Semtte Hizmetiniz Varmı?
Ankara'da tüm semtlere tıkanıklık açma hizmetimiz bulunmaktadır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara