Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Vidanjör İle Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

18.10.2021
7

Vidanjör İle Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon alt yapı problemleri günümüzde yaşam alanlarımızın olduğu her alanda karşılaşılması mümkün olan problemler arasında yer almaya başlamıştır. Çeşitli nedenlerden dolayı kanalizasyonların tıkanması, taşması veya kullanılamaz hale gelmesi durumunda vidanjör araçlar büyük bir göreve sahip konumunda olarak problemleri çözmede rol oynamaktadır. Vidanjör hizmeti kapsamında şirketimiz son model vidanjör araçlara ve uzman ekip kadrosuyla her müşterisine her daim %100 çözüm odaklı çalışmalar sunan, sektöründe en iyi şirket olarak tanınmaktadır. Sahip olduğumuz uzman ekip kadroumuzla değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler sunarak sektörde bir numaralı şirket olarak görülmekteyiz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyonlar Niçin Tıkanır?

Günümüzde yaşam sahalarımızın her konumunda bulunan lavabo, tuvalet gibi alt yapı sistemlerine atılan yabancı atık maddelerin atılması, inşaat alanlarında atıkların kanalizasyon giderlerine gönderilmesi ve yağmur-dolu sonrası borulara çamur, taş, toprak gitmesi sonucunda  kanalizasyon borularının tıkanmasına neden olabilmektedir. Atılan çözülemeyen, keskin atıklar kanal borulara zarar verebilmektedir. Dolayısıyla kanalizasyonlar tıkanabilmekte, pis suların kanalizasyon sistemine gidişi engellenerek birikme olabilmektedir. Alt yapı kanalizasyon sistemlerine büyük zarar veren bu durumlar için sektöründe profesyonel kanalizasyon tıkanıklığı hizmeti alınması gerekilmektedir. Böylelikle problemlerin neyden kaynaklı olduğuna ulaşılmaktadır.

Kanalizasyon  tıkanıklığı tespit edildikten sonra kanalizasyon açma çalışmaları başlayacaktır. Kanalizasyonların tıkanma nedenleri kapsamında sorunlar tespit edilerek çözüm odaklı çalışmalar gerçekleşmektedir. Kanal Arıza firması kanalizasyon açma işlemlerinde bünyesinde var olan uzman ekip arkadaşlarıyla ve son teknolojik ekipmanları ile kanalizasyon açma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Vidanjör İle Tıkalı Kanalizasyon Açma

Firmamız en iyi vidanjör araçlara sahip olmasıyla yağmur sonrasında oluşabilecek çamur, kum veya bitki atıklarının, lavabolara atılan atıkların ve inşaat alanında giderlere gönderilen çözülemeyen maddelerin kanallara dolması sonucunda kanalların açılma işlemlerini profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır. Ankara vidanjör hizmetleri doğrultusunda firmamız kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminde son teknolojik ekipmanlar ve son model vidanjör araçları sayesinde alt yapı çalışmaları hizmetlerinde bir numaralı şirket olarak tanınmaktadır.

Tıkanmış veya taşmış olan kanalizasyonların açılarak temizlenmesi profesyonellik gerektirmektedir. Kanal Arıza bu süreçte son model vidanjör araçlara sahip olarak her müşterisine en iyi hizmeti sağlamakta ve güvenlerini kazanmaktadır. Firmamızın misyonu her daim müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmaktır. Böylelikle kanalizasyon tıkanıklığı açma vidanjör kapsamında zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kanal Arıza müşterilerinin karşılaşmış olduğu her olumsuz olaylarda profesyonel destek sağlayarak çözümler üreten en iyi şirkettir.

 

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma İşleminde Kırma Yapılmakta Mıdır?

Günümüzde artık teknolojinin her alanda ve sektörde etkin olduğu görülmektedir. Altyapı çalışmalarında ve hizmetlerinde de büyük bir rol oynayan teknoloji, eski zamanlarda kanalizasyon tıkanıklığının açma çalışmalarında kırma ve kazma yapılırken modern çağda kazma işlemine gereksinim duyulmadan kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi yapılmaktadır. Eski zamanlarda tıkanıklıkların tespitinin bulunması için büyük bir alanda kırma ve  kazma işlemi yapılmaktaydı. Fakat artık günümüzde şirketimiz herhangi bir kırma işlemi yapmadan, kanalizasyon borularına hasar vermeden kanalizasyon tıkanıklıklarını açmaktadır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Tespitini Nasıl Yapmaktayız?

Kanal Arıza kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde öncelikle alanında deneyimli ekip kadrosu tarafından özel aygıtlar ve son teknolojik ekipmanlarla tespitlere ulaşmaktadır. Tespit edildikten sonra sonra ise kanalizasyon borularından pis su atıklarının temizleme işlemi gerçekleşmesi için sahip olduğumuz vidanjör özel araçlarımız ile pis su vakumlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamalarımız genellikle kanalizasyon borularında daha büyük hasarlar oluştuğunun tespitinde kullanılmaktadır. Bunun nedeni kanalizasyon sistemlerinde bulunan borularda genellikle aşınma, delinme nedeniyle zarar görebilmektedir. Özellikle de yağmur yağışlarından sonra kanalizasyon borularına taşınan çöp, toprak, taş gibi pek çok atık kanalizasyon boruların tıkanmasına sebep olabilmektedir.

Doğal afetler nedeniyle tıkanmasının yanı sıra bilinçsiz bir şekilde lavabolara atılan atık maddeler de kanalizasyonların tıkanmasına yol açabilmektedir. Bu kapsamda firmamız hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde kanalizasyon tıkanıklığı açma çalışmalarını profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Tespit sürecini özel kameralı son teknolojik aygıtlarımızla tamamlayarak tıkanıklık açma işlemini sonlandırmaktayız.

Vidanjör İle Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Kanal Arıza firması kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde bütün müşterilerine en uygun fiyatlı hizmetler vermektedir. Profesyonel ekip kadrosu ile birlikte kanalizasyon tıkanıklığının sebebini tespit ettikten sonra nasıl bir yol izleneceği belirlendikten sonra fiyat aralığı değerlendirilmesi yapılmaktadır. Bunun nedeni ise çalışma yapılacak olan alanlarda her oluşan sorunun aynı olmamasıdır. Profesyonel ekip kadromuz ve son model vidanjör araçlarımız ile kanalizasyon tıkanıklıklarına profesyonel çözümler sunmaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: