Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Kanal Açma

06.05.2021
82
Kanal Açma

Kanal Açma

Kanal Açma uygulaması kanallarda oluşmuş tıkanıklıkların, problemlerin çözüme kavuşturulması işlemidir. Kanal Açma uygulamalarına çağımızda pek çok alanlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun nedeni ise tıkanıklık problemleri pek çok farklı alanlarda ortaya çıkabilecek olmasından kaynaklıdır. Özellikle yaşam alanlarımız olan evlerimizde, işyerlerimizde ve çeşitli hizmetlerin yapıldığı topluma açık bölgelerde de bu tür problemler meydana gelebilmektedir. Kanallar her yönden dönemsel bakım ve kontrollerinin denetlenmesi gereken önem arz eden sahalardır. Atık yabancı maddeler kanallara atıldığı için ve çözülemediği için zamanla dolmaya ve tıkanmaya neden olabilmektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve uzman çözüm yöntemlerimiz ile kanallarda meydana gelen sorunları çözerek kanalları açma işlemi yapmaktayız. Tıkanmaya neden olan nedenler  kanalların içerisindeki biriken atık cisim, yağ ve çeşitli malzemelerdir. Kanal açma uygulamalarımız meydana gelen tıkanıklıkların açılması işlemidir. Kanal açma uygulamalarını firmamız vidanjör yardımıyla tespit ederek çözüme kavuşturmaktadır.

Kanal Açma firmamız her yönden gerekli olan uygulamaları müşterilerine sağlamaltadır. Firmamız hizmetlerinde teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesini en yakından takip ederek cihazlarında kullanan ve kanal açma uygulamalarında en iyi yöntemleri  kullanan bir firmadır. Kanalların bulunduğu alanlarda açma uygulamaları yapılırken özenli bir şekilde hareket eden ekip arkadaşlarımız aynı zamanda dikkatli bir planla uygulamaları yapmaktadır. Kanal açma uygulamalarını firmamız vidanjör yardımıyla, ekip arkadaşlarımız tarafından tıkanan yerlerin belirlenerek gerçekleştirmektedirler. Kanal tıkanıklığının pek çok nedeni bulunmaktadır. Bunlar;

  • Kanal boruların içerisine taş veya toprak girmiş olması,
  • Mutfak lavabolarına atılan yemek artıkları nedeniyle birikmiş yağlar,
  • Rögar borularının çökmesi sebebiyle oluşan tıkanıklar,
  • Tuvalete atılmış olan çözülemeyen yabancı atıklar gibi maddeler tıkanıklığa neden olabilmektedir.

Bir kanal tıkanıklığı meydana gelmişse eğer etkili ve çözüm odaklı çalışılması gereklidir. Ankara Kanal Açma  firmamız bu hususta  dikkatle ve özenle müşterilerine  en iyi hizmeti vermektedir. Kanal Açma uygulaması kanalların içerisinde birikmiş olan maddelerin yani tıkanıklığa neden olan hususları firmamız vidanjör aracılığıyla boruları görüntüleme imkanı ile oluşan sorunları tespit etmektedir. Kanal tıkanıklıklarının sebebi anlaşılabilmesi için kanalın içerisine

kameralı cihaz gönderilmektedir. Kanallarda meydana gelen sorunların analiz edilmesiyle ve denetimi sağlanması ile tıkanıklığın nedeni çözülmeye çalışılmaktadır. Vidanjör araçlarımız aracılığıyla kanallardaki sorunlar temizlenerek açılmaktadır.  Firmamız bu uygulamaları yaparken hem borulara hemde çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden özenle çalışmaktadır. Kanal Açma özel ekipmanları ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Kanal Açma firmamız çağımızın en iyi teknolojik aletleriyle en iyi şekilde tıkanıkmış kanalların açılmasını sağlamaktadır. Kanal tıkanıklığının pek çok nedeni bulunmakla birlikte çözülemeyen yabancı maddelerin, kanal borularının içerisine girmesiyle kanal tıkanıklığına sebep olduğunu görmekteyiz.

Kanal Açma uygulamalarımız kanal içerisinde  birikmiş ve dolayısıyla tıkanmış olan yabancı maddelerin vidanjör aracılığıyla kanal borularına indirilmesiyle kanal açma işlemleri yapılmaktadır. Kanal tıkanıklığına neden olan problemlerin anlaşılabilmesi için kanalın içerisine firmamız kameralı cihaz yollamakta ve kanalların açılması için hangi çözümlerin uygulanması gerektiği hususunda çalışmalarını yapmaktadır. Böylelikle açıklığa kavuşturulan problemler çözümlenerek tıkanıklığın sebebi öğrenilmekte de kanalların açılması işlemi yapılmaktadır.

Kanal Açma Çalışma Aşamalarımız

Kanalların açma uygulamaları yapılırken dikkatli bir şekilde ve plan yapılarak hareket etmek önemlidir. Bu aşamalar şunlardır:

  • Suyun geri dönüşüm yöntemiyle dezenfekte edilmesi
  • Baca bölümlerinden atık cisimlerin vakumlama araçlarıyla çekilmesi
  • Kanal içerisindeki atık suların vakumlama yöntemiyle çekilmesi sağlanması
  • Baca temizliği ve baca içi kontrollerin yapılmasıdır.

Kanal Açma Çalışma Sürecimiz

Kanal Açma firmamız teknolojinin gelişmesiyle eş doğrultudaki yöntemlerden faydalanarak uygulamalarını en kısa süreçte bitirilmesini amaçlayan ve gerekli olan çabayı gösterebilen bir firmadır. Firmamızın profesyonel ekip arkadaşlarımızla yapacağımız değerlendirmeler doğrultusunda  genel olarak tüm uygulamaları yaklaşık olarak 2 saat içerisinde tamamlayabilmekteyiz.

 

Kanal Açma Uygulamasının Yapıldığı Alanlar

Kanal açma uygulaması günümüzde artık pek çok yerde gereksinim duymaktayız. Bunun nedeni ise tıkanıklık problemleri genel olarak pek çok farklı alanlarda görüleblmesinden kaynaklıdır. Özellikle işyerleri, evler ve çeşitli hizmetlerin sunulduğu topluma açık alanlarda bu uygulamalarla sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

İletişim Seçeneklerimiz

Kanal Açma firmamız  her süreçte kanal açma uygulamalarını zamanında ve eksiksiz bir yöntemle çözüm odaklı olarak hizmetlerini değerli müşterilerine sunmaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz süreçte profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak adına  en iyi hizmeti sağlayacaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: