Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Çayyolu Kanal Açma

01.10.2020
10
Çayyolu Kanal Açma

Kanal Açma işlemi meydana gelmiş olan tıkanıklıkların giderilmesi işlemidir. Kanal açma işlemlerine günümüzde birçok sahalarda gereksinim duyulmaktadır. Bunun sebebi tıkanıklık sorunları birçok farklı alanlarda meydana gelebilecek olmasıdır. Özellikle işyerleri, evler ve çeşitli hizmetlerin sunulduğu topluma açık alanlarda bu tarz sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Çayyolu Kanal Açma firmamız bu yönde gerekli yardımlarını müşterilerine sunmaktadır. Firmamız hizmetlerinde çağımızın son teknoloji cihazlarıyla en iyi şekilde tıkanıklıklara çözüm sunmaktadır. Kanalizasyon alanında açma işlemlerini yaparken özenli bir şekilde ve iyi bir planla hareket etmek gereklidir. Kanal açma işlemlerini vidanjör yardımıyla Çayyolu Kanal Açma ekiplerimiz tarafından belirlenerek gerçekleştirmekteyiz.Yaşamkent Kanal Açma, Kanal tıkanıklığının birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlar;

  • Boruların içerisine taş veya toprak girmiş olması
  • Mutfak lavabolarına atılan yemek artıkları sonucu birikmiş yağlar
  • Rögar borularının çökmesi
  • Tuvalete atılmış olan çözülemeyen yabancı maddeler gibi durumlar tıkanıklığa yol açabilmektedir.

Kanal Açma İşlemi; kanalın içinde  tıkanmış olan yabancı cisimlerin vidanjör sayesinde boruda ilerleme yapılarak sorun belirlenmektedir. Kanal tıkanıklığının nedeninin öğrenilebilmesi için kanalın içerisine kameralı cihaz yollanmalıdır. Karşımıza çıkmış olan sorun analiz edilerek tıkanıklığın nedeni öğrenilecektir. Bu durumdan sonra tıkanıklığın nasıl çözüleceği kararlaştırılmaktadır. Vidanjör yardımıyla oradaki parçalar temizlenmektedir. Çayyolu Kanal Açma ve Ümitköy Kanal Açma özel ekipmanları ve profesyonel ekipleriyle sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Kanal Açma Çalışması Yapılan Alanlar

Kanal açma çalışması işlemlerine çağımızda birçok alanda gereksinim duyulmaktadır. Bunun sebebi tıkanıklık sorunları genel olarak birçok farklı alanlarda görülebilmektedir. Özellikle işyerleri, evler ve çeşitli hizmetlerin sunulduğu topluma açık alanlarda bu türden sorunlar ortaya çıkabilmektedir. 

İletişim Seçeneklerimiz

Çayyolu Kanal Açma şirketimiz  her süreçte sıkıntılara zamanında ve eksiksiz bir şekilde çözüm odaklı olarak hizmetlerini sunmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak adına  harekete geçecektir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
Open chat