Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Kanalizasyon Altyapı Yapımı

26.11.2020
10
Kanalizasyon Altyapı Yapımı

Kanalizasyon yapıları bir yapının en önemli yapı taşları arasında yer almaktadır.Ankara merkezli kanalizasyon imalat fırmamız Tüm Türkiye’de kanalizasyon sistemleri projelendirip uygulamalar yapabilmektedir.Kanalizasyon yapıları bir süre sonra çökemeler veya yapısal eksiklikler nedeni ile yetersiz kalabilmektedir.Bu gibi durumlar’da Kanalizasyon İmalatı gerek duyulmaktadır. Kanalizasyon Yapımı yaptıracağınız firmayı seçerken deneyimlerini kesinlikle gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Bakanlıkların almış olduğu kararlar gerekçesinde pis su hatları kesinlikle ana kanalizasyon hatlarına bağlanması gerekmektedir.

Kanalizasyon yapıları sağlam ve belli bir standartta olması gerekmektedir.Kanalizasyon ekipmanları tedarikçisi olan firmamız sizlere en kaliteli malzemeler  ile inşaatlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlayarak teslim edebilmektedir.

Kanalizasyon yapılarında bacalar (Logar yapımı,Rögar Yapımı) hem kanalizasyon yapılarının kontrolü açısından çok önemlidir.Logar kapakları konumlandırılırken kesinlikle tam kapatacak şekilde konumlandırılması gerekmektedir,Aksı halde yağmur suları veya dışarıdan atılan atık maddeler kanalizasyonun olması gereken çalışma akışının engelleyecektir.

Firmamız tüm Kanalizasyon İmalatı Projelerin’de başarı ile sonuç sağlayabilmektedir.Bir çok devlet ve özel kuruma kanalizasyon Projelendirmesi sağlamış olan firmamız ile hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kanalizasyon Yapımı

Kanalizasyonların imalatları sırasında yarı kapasite ile dolu olacak şekilde tasarlanmaktadır ve akış hızlarının 2 fps olması gerekmektedir.bu şekilde yapılan imalatlar’da kanalizasyon hatlarınızın sürekli temiz kalması sağlanabilmektedir içerisinde katı maddelerin kalıntı bırakması engellenmektedir.

Altyapı Yapımı Hizmetlerimiz
Atık Su Kanalizasyon İmalatı
Yağmur Suyu Altyapı İmalatı
İçme Suyu Altyapı İmalatı Yapımı
Kanalizasyon Onarım Yenileme Hizmeti
Logar Yapımı İmalatı
Rögar Yapımı İmalatı
Bazı Yapmış Olduğumuz Kanalizasyon Projeleri

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
Open chat