Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Vidanjör

09.09.2021
39

Ankara Vidanjör

Alt yapı sorunları günümüzde yaşam alanlarımızda karşılaşılması mümkün olan sorunlar arasında yer almaktadır. Farklı sebeplerden dolayı kanalların veya kanalizasyon borularının tıkanması, taşması veya kullanılamaz hale gelmesi sonucunda vidanjör araçlar oldukça büyük bir role sahip olarak sorunlara çözüm üretmektedir.

Vidanjör hizmetleri sayesinde kanalizasyon içerisinde tıkanıklığa sebebiyet veren yabancı maddenlerin temizlenmesi verdiğimiz hizmetlerin genel adıdır. Ankara vidanjör araçlarımız ile en zorlu tıkanıklıklar çözüme kavuşturulmaktadır. Kanalizasyon atıkları Ankara vidanjör hizmetlerimiz sonrasında eski debisine kavuşturularak ilk gün yapıldığı gibi olmaktadır.

 Ankara Vidanjör hizmeti kapsamında firmamız son model vidanjör araçlara ve profesyonel ekip arkadaşlarına sahip olmasıyla müşterilerine her daim çözüm odaklı çalışmalarla sektöründe bir numaralı şirket olarak tanınmakta ve tanınmaya devam etmektedir. Bünyemizde barındırmış olduğumuz uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere profesyonel hizmetler sağlayarak alanımızda köklü bir firma olarak tanınmaktayız.

Şehir kanalizasyonlarındaki tıkanıkların eski yöntemle çözülmemesi  sebebiyle vidanjör donanımlı hale getirilip kanal açma işlemlerinde kullanılmaktadır.  Bu donanımlı araçlar ekipman olarak özel tasarım olarak hazırlanmış araçlardır. Üstlerinde bulunan jet temizleme cihazlarıyla en zorlu tıkanıklıkları açmakta kullanılmaktadır.

Kanal ariza olarak sadece kanalizasyon temizleme hizmetleri, kanal açma hizmetleri, kaplama hizmetleri vermemekteyiz. Bunun yanında Alt Yapı onarım, tamir ve yeniden alt yapı projelendirme hizmetleri de vermekteyiz.

Ankara Vidanjör

                Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör hizmetlerinde firmamız en iyi araçlara sahip olmasıyla yağmur sonrasında oluşabilecek çamur, kum veya bitki atıklarının kanallara dolması sonucunda kanalların temizlenerek boşatılması işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ankara vidanjör hizmetleri kapsamında firmamız bünyesinde barındırmış olduğu uzman ekip arkadaşları, son teknolojik ekipmanlar ve son model vidanjör araçları sayesinde alt yapı çalışmaları kapsamında profesyonel hizmetler sunan bir numaralı şirket olarak tanınmaktadır. Ankara vidanjör hizmetleri tıkanmış veya taşmış olan kanalizasyonların veya kanal borularının açılarak temizlenmesi kapsamında büyük bir role sahiptir.

Firmamız bu kapsamda son model vidanjör araçlara sahip olmasıyla müşterilerine her daim en iyi hizmeti sağlamakta ve güvenlerini kazanmakta olan köklü bir firmadır. Firmamızın misyonu her daim müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmaktır. Böylelikle vidanjör hizmetlerimiz kapsamında her müşterimize zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlayarak her daim onlara fayda sağlamak maksadıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ankara vidanjör müşterilerinin karşı karşıya kalmış olduğu her olumsuz durumlarda profesyonel destek sağlayarak çözümler üreten tek firmadır.

Firmamız ankara ilçelerine ankara vidanjör hizmetleri götürmektedir. Ankara firmaları içerisinde hızlı ve güvenilir sonuçlar alabilen firmamız tercih edilmektedir. Uzman çalışma arkadaşlarımız arıza olan bölgelere en erken sürede ulaşarak donanımlı araçlarımız ile temizleme işlemlerine geçilir. Ankara vidanjör hizmetlerimizi Ankara’nın tüm ilçelerine ulaştırmaktayız.

Ankara Vidanjör Hizmetleri

                                                          Ankara Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör Hizmetleri Hangi Durumlarda Kullanılır?

Vidanjör hizmetlerimizin kullanım alanları ve sahaları oldukça geniş yelpazesi bulunmakta dolayısıyla alt yapı çalışmalarında büyük bir role sahip araçlar olarak tanımlanmaktadır. İnşaat alanlarında, ev, ofis, işletme alanları vb. yaşam alanlarımızın yer aldığı tüm kanalizasyon alt yapılarında oluşan problemlerin çözüme kavuşturulması için vidanjör araçlara gereksinim duyulmaktadır.

Vidanjör hizmetleri kanalizasyon veya ev – ofis tipi yerlerdeki tıkanıklıkların oluşması sonucunda giderlerin eskisi gibi çalışmaması durumlarında istenmeyen durumların ortaya çıkması örnek; tıkanıklıklar sonucu yeni atıkların gelmesi durumlarında geri tepmelerin olması, bu durumlar sonucunda istenmeyen sonuçların önüne geçilmesini sağlamaktır.

Donanımlı vidanjör araçlarımız ile vidanjör hizmetlerimizi vermemizin sebebi tıkanıkların zorlu olabilmesi durumu ve eski sistem temizleme işlemlerinde kanalizasyonlarda kırma işlemleri yapılarak temizleme işlemi yapılıyordu. Bunun sonucunda ekstra maliyetler çıkıyordu. Bu kırma ve yeniden yapma maliyetleri külfet olarak ve zaman kaybı olarak karşımıza çıkıyordu.

Teknolojinin ilerlemesi ile vidanjör araçlarımızın geliştirilmesi ve sahip olduğumuz makine parkımızdaki araçlarımızın son teknolojiye ayak uydururarak dizayn edilmesi neticesinde kaliteli ve hızlı sonuçlar alabileceğimiz vidanjör hizmetleri vermekteyiz.

Firmamız ankara özel vidanjör araçlarla kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanma ve taşma gibi problemlerin temizlenmesi için pis suların borulardan çekilerek vidanjör araçlara taşınma işlemini en iyi şekilde sağlamaktadır. Vidanjör araçlarımızın arka bölümünde yer alan depolara pis su atıklarının aktarılması geçrekleştirilmektedir.

Araçlarımızın jet uçları sayesinde zorlu ve açılamaz gözüyle bakılan tıkanıklıklar giderilmektedir. Bunlara ek olarak güçlü vakum ekipmanlarımız ile jet uçlarımızla kırdığımız veya ufalttığımız atıklar, araçlarımız üzerinde bulunan depolara aktarılmaktadır.  Araç üstlerindeki tanklarımızın kanalizasyon ebatlarına göre boylarda ayarlanmış olması, çeşitli ebatlarda kanalizasyonlara hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Kanalizasyonların temizlenmesinde veya kanal borularunda meydana gelen tıkanıklıkları açmak dolasıyıla sorunlara çözüm üretmek için basınçlı su uygulaması yapılmalıdır. Bu kapsamda ise son model vidanjör araçlarımız en iyi işlemi sunmaktadır. Şu alanlarda vidanjör hizmetlerinden faydalanılmaktadır:

 • Kanalizasyon sisteminin düzenli akışının sağlanmasında,
 • Kanal borularının tıkanması sonucunda temizlenmesinde,
 • Kötü pis kokulara sebep olan tıkanıklıkların açılmasında dolayısıyla çekilmesinde,
 • Kanal temizleme uygulamalarında,
 • Atık suların taşınma işleminde,
 • Evsel veya inşaat atıklarının temizlenme işlemi sonrası taşınmasında,
 • Foseptik çukurlarının iç temizliğinin sağlanmasında vidanjör araçlardan yararlanılmaktadır.

 

Ankara Vidanjör Kiralama

Ankara vidanjör kiralama hizmetlerimizde firmamız kıymetli müşterilerine profesyonel ve en uygun maliyetlerle alt yapı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesini adım adım takip eden firmamız vidanjör araçlarında ve ekipmanlarında yer vererek uzman çözümler ile karşınıza çıkmaktadır. Ankara vidanjör kiralama hizmet kapsamında firmamızla iletişime geçilmesi takdirinde her amaca uygun ve her soruna çözüm üretecek şekilde dizayn edilmiş vidanjör araçlarımızdan yararlanılması oldukça mümkündür. Firmamızın amacı müşterilerinin karşılaşmış olduğu her olumsuz durumlara karşı hızlı ve etkili çözümler üretmektir.

Alt yapı sorunları her yaşam alanlarımızda meydana gelebilmesi oldukça mümkündür. Bu kapsamda kanalizasyonların düzenli bir şekilde işleyişinin gerçekleşmesi için bakımı ve onarımı sağlanmalıdır. Düzenli bir bakımı sağlanmadığı durumda tıkanma ve taşma gibi sorunlarla karşılaşılabilir dolayısıyla insan ve çevre sağlığına olumsuz etkiler bırakabilmektedir. Bu kapsamda vidanjör kiralama ile tıkanan kanalların açılması işlemi aşamasında pis su atıklarının vidanjörlerimizde yer alan depolara alımı sağlanarak kanalizasyonların işlevi düzenlenmektedir. Ankara vidanjör kiralama ile kanalizasyon açma ve kanalizasyon temizleme işlemlerinde oldukça kolaylık sağlamakta dolayısıyla güvenilir bir çözüm yolu olarak karşınıza çıkmaktayız. Ankara vidanjör kiralama hizmetimiz sayesinde kanalizasyonlarda biriken yabancı atıkları, yağmur veya dolu sebebiyle taş, kum birikintilerini yok etmek oldukça kolaydır.

Karşılaşılabilecek her tür problemleri çözüme kavuşturmak için vidanjör araçlarımızdan faydalanmanız oldukça yeterli olacaktır. En zor durumlarda dahi tıkanan kanalları açmak ve işlevini düzenlemek için bizleri tercih etmeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz sizlere en güvenilir ve uygun maliyetli işlemler sunacaktır.

Ankara Vidanjör Kiralama Fiyatları

 Ankara vidanjör kiralama fiyatları kapsamında her daim müşterilerine zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlamak gayesiyle işlemlerini profesyonel bir şekilde yapan bir numaralı firmadır. Firmamızın misyonu müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmaktır. Vidanjör kiralama fiyatları kapsamında da uygun fiyat aralıklarıyla siz kıymetli müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Vidanjör kiralama talepleri günümüzde fabrikaların büyümesi, yaşam alanlarımızın genişlemesiyle her geçen gün artış gösterdiği tespit edilmektedir.

Nüfusun hızlı bir şekilde artması dolayısıyla kanalizasyonların doluluk oranınında da artış göstermesi zaman zaman taşmalara veya tıkanmalara sebep olabilmektedir. Firmamız bu kapsamda müşterilerini her daim düşünerek kaliteli ve sağlıklı hizmet anlayışımızla vidanjör kiralama hizmetini sağlamaktayız.

Vidanjör kiralama firması olarak fiyatlarımız diğer ankara vidanjör kiralama firmalarına göre uygun fiyatlı olmamızın yanı sıra verdiğimiz hizmterlerin fiyatları bölgeden bölgeye, il’den il’e ve kanalizasyon borularının ebatlarına göre değişebilmektedir. Bu sebeple sabit fiyat politikamızın olmaması yanında ankara vidanjör kiralama fiyatlarımız bahsettiğimiz koşullara göre standartlaştırılmıştır.

Ankara Vidanjör Firmaları

 Ankara vidanjör firmaları kapsamında firmamız alt yapı hizmetlerinde uzman ekibi ve son model vidanjörlere sahip olması ile firmalar arasında bir numaralı şirket olarak tanınmaktadır. Firmamız her daim müşteri memnuniyetini kazanan ve kazanmaya devam eden köklü bir şirkettir.

Sahip olduğu özel ekipmanlar ve son model vidanjör araçlar sayesinde her müşterimizin güvenini kazanmakta ve kazanmaya devam etmekteyiz. Bizlerle iletişime geçmeniz takdirde profesyonel vidanjör hizmeti sağlayacağız. Aynı zamanda uygun maliyetli fiyatlandırma, fiyat teklifi alma ve ayrıntı bilgi için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  Firmamız vidanjör ankara ostim kapsamında firmalar arasında bir numaralı vidanjör araçlara sahiptir.

Hizmet verdiğimiz bölgelere kolaylıkla ulaşan vidanjör araçlarımız firmamız tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Genel olarak çevremizde veya karşılaştığımız problemlere göre yaygın olarak kullanılması gereken durumlara göre tasarlanmış olan araçlarımız ile ankara vidanjör firmaları arasında fark yaratmaktayız.

Son Model Vidanjör Araçlarımız

 Vidanjör nedir sorusu çoğu bireyin kanalizasyonlarda oluşan problemleri çözüme kavuşturmak için aratmış olduğu sorular arasında yer almaktadır. Vidanjör; tıkanan veya taşan kanalizasyonların temizlenmesi veya açılması için kullanılan özel araçlardan en önemlisidir. Vidanjör işlem aşamasında kanalların tıkanıklığının açılması sonucunda pis suların çekilmesinde kullanılan en önemli araçtır.

Kanalizasyon boruları farklı zamanlarda farklı nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Ankara vidanjör hizmetleri bu kapsamda karşılaşılan problemleri çözüme kavuşturmak için bir numaralı firmadır. Kanalizasyonların düzenli akışının sağlanması için ilk olarak temizleme uygulaması yapılması gereklidir.

Temizleme işlemi sonrasında ise atıkların kanalizasyonlardan gönderilmesi için basınçlı su sayesinde fonksiyonlar yerine getirilmektedir. Vidanjör araçlarımız bu aşamada oldukça büyük rol oynamaktadır. Vakumlama özelliği sayesinde pis sular kanalizasyonlardan vakumlanarak depoya gönderimi gerçekleştirilmektedir.

Kuka kanal açma aracı da denilen araçlarımız, kanal açma başlıkları özel tasarlanmış araçlarımız olmakla beraber yüksek basınçlı temizleme ve yüksek basınçlı suyu kanalizasyon içerisine verebilme özelliğine sahiptir.

Ankara Kanal Temizleme

 Ankara kanal temizleme vidanjör uygulamasının bir aşaması olmasına ek olarak en çok uygulamalarda tercih edilen vidanjör hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Kanallar veya kanal boruları çözülemeyen yabancı atıkların lavabolara atılması veya yağmur dolu sonrasında çamur, bitki parçalarının kanallara dolması sonucunda tıkanıkların çözüme kavuşturulması gereklidir. Ankara kanal temizleme firması bu kapsamda deneyimli personelleri ve son model vidanjör araçlarıyla tüm kanalizasyon hizmetleri kapsamında etkili çözümler üretmektedir.

Kanal temizleme firmaları olarak kanalizasyon içerisinde tıkanıklıkların giderilmesine geçmeden önce başka bir yöntemle kanalizasyon içerisindeki tıkanıklığın durumuna ve tıkanıklığa sebep olan cisimlerin veya atıkların öğrenilmesi gereklidir. Tıkanıklığın nedenlerinin öğrenilmesi için kanal görüntüleme işleminden faydalanmaktayız.

Kanalizasyonlar içerisindeki tıkanıklıkların giderilmemesi durumunda içerdeki tıkanıklık zamanla kanalizasyon borularını çatlatabilmekte ve zarar verebilmektedir. Bu tip durumlarda kanalizasyon içerisindeki atıkların dışarı sızma durumu ve kötü kokulara sebebiyet verebilmektedir. Kanalizasyonlar düzenli olarak temizlenmez ve bakımları yapılmazsa bu tip sonuçlar doğurabilmektedirler. Kanal temizliğinin düzenli olarak yapılması ile düzenli olarak temizleme ve bakımı yaptırılan kanalizasyonlarda temizleme maliyetlerinin daha düşük olmaktadır.

Kanalizasyon görüntüleme cctv robotlar aracılığı ile kanal borularının içerisinde neler olup bittiği hakkında bizlere bilgi verir. Böylece hangi borularda tıkanıklık var, hangi borularda kırık var veya hangi borular hangi sebeple tıkanmış bunların hepsini kolaylıkla öğrenebilmekteyiz. Kanal görüntüleme işleminden sonra noktasal olarak tıkanıklığı bulup kanal temizleme işlemlerine geçilir.

Ankara Vidanjör Fiyatları

 Ankara vidanjör fiyatları kapsamında firmamız deneyimli ekip arkadaşları ve son model vidanjör araçları ile profesyonel işlemler sunan köklü bir firmadır. Firmamızın amacı müşterilerinin karşılaşmış olduğu problemlere hızlı ve etkili çözümler üretmektir. Ankara vidanjör fiyatları kapsamında her müşterisine zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlayarak etkili ve güvenilir vidanjör hizmetini sağlamaktadır.

Vidanjör fiyatlama kapsamında fiyatlandırmayı etkileyen faktörler bulunmakla birlikte bizlerle iletişime geçmeniz takdirde tüm sorularınıza ve sorunlarınıza çözüm üretmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bunlara ek olarak, vidanjör kiramala fiyatlarımız kanalizasyonların büyüklüğüne, kanalizasyonların uzunluklarına göre değişebilmektedir.  Ağaç köklerinin kanalizasyon borularına zarar vererek kanal borularını kırması, zarar vermesi durumlarında uygulanacak yöntemlere fiyatlandırmalarımız değişkenlik göstermektedir.

Firmamızın hizmet kalitesi bakımından ve ankarada bulunan ankara vidanjör fiyatları arasında uygun fiyatlı kanal temizleme ve vidanjör kiralama firmasıdır. Fiyatlarımızın değişkenlik göstermesi sebebiyle bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak bilgi almanız ve tıkanıklık hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

Vidanjör kiralama hizmeti bir çok firma tarafından sağlanmaktadır. Ankarada vidanjör hizmeti veren birçok firma olmasının yanında birçok ankara vidanjör fiyatları standart olmamakla beraber yüksek fiyatlara çalışan firmalar bulunmaktadır.

 Ankara Vidanjör Hizmetleri Verdiğimiz İlçelerimiz:

   Genel olarak Ankara ilinde hizmet veren firmamızın tüm ilçelere hizmeti bulunmaktadır. Geniş hizmet ağımızın olması aynı zamanda yaptığımız ve karşılaştığımız işlerde uzmanlaşmamızı sağlamıştır. Aşağıda yer alan ilçelere hizmetlerimzi 7/24 bulunmaktadır.

 • Akyurt Vidanjör Kiralama
 • Altındağ Vidanjör Kiralama
 • Bala Vidanjör Kiralama
 • Beypazarı Vidanjör Kiralama
 • Çamlıdere Vidanjör Kiralama
 • Çankaya Vidanjör Kiralama
 • Çubuk Vidanjör Kiralama
 • Elmadağ Vidanjör Kiralama
 • Etimesgut Vidanjör Kiralama
 • Evren Vidanjör Kiralama
 • Gölbaşı Vidanjör Kiralama
 • Güdül Vidanjör Kiralama
 • Haymana Vidanjör Kiralama
 • Kahramankazan Vidanjör Kiralama
 • Kalecik Vidanjör Kiralama
 • Keçiören Vidanjör Kiralama
 • Kızılcahamam Vidanjör Kiralama
 • Mamak Vidanjör Kiralama
 • Nallıhan Vidanjör Kiralama
 • Polatlı Vidanjör Kiralama
 • Pursaklar Vidanjör Kiralama
 • Sincan Vidanjör Kiralama
 • Şereflikoçhisar Vidanjör Kiralama
 • Yenimahalle Vidanjör Kiralama
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: