Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Kanalizasyon Koku Giderici

21.04.2021
88
Kanalizasyon Koku Giderici

Kanalizasyon Kokuları Neyden Kaynaklanır ?

Kanalizasyon Koku Sorunları bir çok sebepten kaynaklanabilmektedir ; toplu konular,binalar,avm,restorant,hastane gibi mekanlar için en büyük problemler arasında gelmektedir.Kanalizasyon Koku Giderici Filtreler , Rögar hatlarında basınç yüksek olduğu için kanal içerisindeki hava atmosfere doğru çıkış sağlamaya çalışmaktadır bundan dolayı kokular rögar bacalarından dışarıya doğru koku probleminde beraberinde getirir. Kanalizasyon sistemlerine atılan atıkların kanalizasyon hatlarında oluşturduğu koku sorunlarını içeriğinde bulunan aktif karbon Rögar Koku Giderici Filtre sayesinde %100 oranında çözüm sağlanabilmektedir.

Kanalizasyon Koku Giderici Filtre Kokuları Nasıl Önlüyor ?

Logar kapaklarına kolay montaj imkanı sayesinde basit bir şekilde takılır, Kanalizasyon koku filtresi 2 yıl boyunca firmamız tarafından garanti altındadır. Filtreler periyodik olarak yenilenerek koku sorunlarına kökten çözüm olmaktadır. Kanalizasyon filtreleri sadece koku giderme görevi yanında kanalizasyon hatlarına yabancı madde girişi gibi bir çok sorunun üstesinden gelebilmektedir. Filtrelerin yapısı mikron seviyesinde olduğu için 20 mikrondan büyük nesneler geçiş bu sayede kanalizasyon hatlarında yaşayan böcek, sivri sinek, haşereler önlenebilmektedir.

Kanalizasyon Koku

Kanalizasyon Koku

Kanalizasyon Filtrelerinde kullanılan tüm malzemeler geri dönüşüme uygun ve insan sağlını etkileyecek maddeler kullanılmayarak üretilmiştir. Filtre katmanı 2 bölümden oluşmaktadır. 1. filtre ve 2.filtre katmanı şeklinde arasındaki hava sirkülasyon boşluğu sayesinde filtrelenerek hava geçişi sağlanmaktadır. Kanalizasyon Kokuları gelişen şehirlerin en büyük problemidir ve kanalizasyon koku filtreleri kullanımı şarttır.

Rögar Koku Filtreleri veya Kanalizasyon Koku Giderici Filtre olarak bilinen bu filtreler tamamen insan sağlığını koruma ve içerisinde organik maddelerden üretilmiş bir filtre özelliği sunar bu filtreler uzun süre kullanım için yapılmıştır periyodik bakımları düzgün yapıldığı sürece rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Doğru Kanlizasyon Koku Filtresi Seçimi ?

Logar Koku Giderici Filtre seçimlerinizi yaparken arızalara müdahale konusunda esnek bir kanal filtresi seçmeye özen göstermelisiniz. Aksi taktirde arıza durumlardan bir çok sorun ile karşılaşabilmektesiniz.

Firmamız tarafından Ankara Kanalizasyon Koku Sorunlarına %100 çözüm bulabilmekteyiz. Ankara ve çevresine montaj kataloğu ile ürün satışlarımızı gerçekleştirebilmekteyiz yaşadığınız kanalizasyon koku sorunları için bizleri arayarak destek alabilirsiniz İletişim bağlantısına tıklayarak iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kanalizasyon Koku Giderici Filtre Özellikleri

  • Kanalizasyon Koku Sorunlarına %100 Çözüm Sağlar.
  • Haşere , Böcek , Sinekleri önler.
  • Zararlı gazların çıkışlarına engel olur.
  • Kanalizasyon Hatlarını Korur
  • Bulaşıcı hastalıkların yayılımlarına engel olur.
  • Montajı ve Bakımı Kolay ve Uygun Maliyetlidir.
  • Filtreleri Değiştirilebiir yapıdadır.
  • Kanalizasyon Arızaları durumlarında kolayca sökülebilir.
  • Filtrelerde insan sağlığını tehdit eden hiç bir madde bulunmamaktadır.

Kanalizasyon Koku Giderici Filtresi Montaj Örnekleri

 

Kanalizasyon Koku Filtresi Fiyatları

Rögar koku giderici filtreler uygun fiyatlı ve kolay çözümler arasında yer almaktadır. Kanalizasyon Koku Filtreleri en uygun ve makul çözümler olarak önümüze gelmektedir. Kanalizasyon filtreleri fiyatlandırılırken ihtiyaç saptanır ve buna göre teklif olarak sunabilmektedir. Koku Filtreleri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizleri arayarak lütfen teklif isteyiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere Fiyatlar konusunda en hızlı şekilde yardımcı olacak sorunlarınızı çözmenizde yardımcı olacaktır.

Kanalizasyon Koku Filtresi İle Kötü Kokulara Son

Bir çok yerleşkede uygulamaları yapılmış olan kanalizasyon koku filtremiz , %100 başarılı sonuçlara imza atmıştır ve alanında kendini kanıtlamıştır.Kanalizasyon koku giderici filtremiz ile lavabo,kanalizasyon,tuvalet gibi kötü kokuların oluşturuğu alanlarda kullanılabilir ve %100 başarı sağlamaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: