Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Kanalizasyon Koku Giderici

21.04.2021
20
Kanalizasyon Koku Giderici

Kanalizasyon Koku Sorunları , toplu konular,binalar,avm,restorant,hastane gibi mekanlar için en büyük problemler arasında gelmektedir.Rögar hatlarında basınç yüksek olduğu için kanal içerisindeki hava atmosfere doğru çıkış sağlamaya çalışmaktadır bundan dolayı kokular rögar bacalarından dışarıya doğru koku probleminide beraberinde getirir.Kanalizasyon sistemlerine atılan atıkların kanalizasyon hatlarında oluşturduğu koku sorunlarını içeriğinde bulunan aktif karbon Rögar Koku Giderici Filtre sayesinde %100 oranında çözüm sağlanabilmektedir.

Logar kapaklarına kolay montaj imkanı sayesinde basit bir şekilde takılır, Kanalizasyon koku filtresi 2 yıl boyunca fırmamız tarafından garanti altındadır. Filtreler periyodik olarak yenilenerek koku sorunlarına kökten çözüm olmaktadır. Kanalizasyon filtreleri sadece koku giderme görevi yanında kanalizasyon hatlarına yabancı madde girişi gibi bir çok sorunun üstesinden gelebilmektedir.Filtrelerin yapısı mikron seviyesinde olduğu için 20 mikron’dan büyük nesneler geçiş bu sayede kanalizasyon hatlarında yaşayan böcek,sivri sinek,haşereler önlenebilmektedir.

Kanalizasyon Koku Giderici

kanalizasyon koku giderici

Kanalizasyon Filtrelerinde kullanılan tüm malzemeler geri dönüşüme uygun ve insan sağlını etkileyecek maddeler kullanılmayarak üretilmiştir.Filtre katmanı 2 bölümden oluşmaktadır. 1. filtre ve 2.filtre katmanı şeklinde arasındaki hava sirkülasyon boşluğu sayesinde filtrelenerek hava geçişi sağlanmaktadır.Kanalizasyon Kokuları gelişen şehirlerin en büyük problemidir ve kanalizasyon koku filtreleri kullanımı şarttır.

Firmamız tarafından Ankara Kanalizasyon Koku Sorunları’na %100 çözüm bulabilmekteyiz. Ankara ve çevresine montaj katalogu ile ürün satışlarımızı gerçekleştirebilmekteyiz yaşadığınız kanalizasyon koku sorunları için bizleri arayarak destek alabilirsiniz İletişim bağlantısına tıklayarak iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kanalizasyon Koku Filtresi Özellikleri

Kanalizasyon Koku Sorunlarına %100 Çözüm Sağlar.
Haşere , Böcek , Sinekleri önler.
Zararlı gazların çıkışlarına engel olur.
Kanalizasyon Hatlarını Korur
Bulaşıcı hastalıkların yayılımlarına engel olur.
Montajı ve Bakımı Kolay ve Uygun Maliyetlidir.
Filtreleri Değiştirilebiir yapıdadır.
Kanalizasyon Arızaları durumlarında kolayca sökülebilir.
Filtrelerde insan sağlığını tehdit eden hiç bir madde bulunmamaktadır.
Rögar Koku Filtresi Uygulama Görsellerimiz

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
DMCA.com Protection Status