Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Kanal Açma

16.09.2018
318
Ankara Kanal Açma

Ankara Kanal Açma firmamız kanalizasyon hatlarında zamanla aşırı yağmur suyu birikmesi,çamur birikmesi veya evsel atıkların kanalizasyon hatlarında oluşturabilecekleri kanalizasyon tıkanıklıklarını en kısa sürede tespit ederek açılmasını sağlayabilmektedir.Gelişen alt yapı teknolojileri ve binalarımızın yollarımız altlarında bir ağ gibi kurulu olan büyük kentleşmenin de getirdiği kanalizasyon hatlarımızın bakımları önemlidir.Ana hatlarda oluşabilecek tıkanıklıklar hem evler, iş yerleri gibi toplu yaşam alanlarında büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Giderlerin genel olarak tıkanma nedenleri sabun, tuvalete atılan ıslak mendil,peçete mutfaktan giderlerinden atılan kimyevi maddeler yağ, yemek artıkları neden olmaktadır.Kanal Açma Firması olarak bu tür tıkanıklıklar meydana geldiğinde yeterli ekip ve ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde müdahale ederek sorunlarınızı çözmekte ve profesyonel hizmet almanın konforunu sizlere yaşatmaktayız.

Ankara Kanal Açma Aşamaları

  • Kombine Kanal Temizleme Araçlarımız sayesinde kanal içerisindeki su vakumlanarak
  • Kombine Kanal Temizleme araçlarının geri dönüş sayesinde su temizlenerek geri kanala verilir.
  • Bacaların içlerinin temizlenmesi,Bacalarda herhangi bir kırık,çökük olup olmadığı tespit edilesi.
  • Kombine Aracı aracılığı ile kanal içerisindeki akıntıyı engelleyen Kanal Tıkanmasına Sebep olan cisimler bacalara getirilir.
  • Bacalar’dan Vakum araçları ile vakum ile çekilerek Kanal Açma işlemi tamamlanmış olur.
  • Periyodik Olarak Kanal Açma işlemi yaptırmak büyük maliyetleri önleyeme yardımcı olmaktadır.

Tıkalı Kanal Açma

Ankara Kanal Arıza firması olarak bu gibi durumlarla karşılamamanız için size yardımcı olmaya hazırız. En teknolojik ürünler kullanarak kanal görüntüleme için robotik görüntüleme sistemimizle tıkanıklığı veya arızayı noktasal olarak tespit edip kırma ve kazma işlemi yapmadan sorunu en kısa sürede çözmekteyiz.

 

Kanal Açma Hizmeti ile ilgili Merak Ettikleriniz ?
Tıkalı Kanal Nasıl Açılır ?
Öncelikle kanalınızın neden tıkandığı saptamamız gerekmektedir.Atılan yabancı cisimler'den dolayısıyla mı yoksa kanalizasyon sisteminizin yapılışında ki tesisat hatalarından veya kanalınızında çökme varmı bunu belirleyerek doğru teknik ile kanal açma işlemi uygulanabilmektedir..
Kanal Açma İçin Açık Kazı Yapılmakta Mı?
Kanal Açma işlemleri eskiden kazı yapılarak yapılırdı.Gelinen son Teknolojik kombinelerimiz ile KESİNLİKLE KAZI yapılmadan yapılabilmektedir.
Kanal Açma İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?
Hatlarınızın uzunluğu,tıkanıklık durumu gibi etkenler önemlidir.Minumum 2 Saat Sürmektedir.

Kanalizasyon Hakkında sorularınızı bize sorabilir,sizler için çözümler sunarak en iyi şekilde çözüm bulabılırız.

Müşteri Destek
Hemen bizi arayarak kanalizasyon sorunlarınıza çözüm bulabiliriz.
Müşteri Destek : 0312 231 59 69

Ankara’nın tüm semtlerine hizmetimiz bulunmaktadır.Türkiyenin diğer illeri için lütfen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
Open chat