Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Kanal Açma

16.09.2018
3.452

Kanalizasyonlar farklı sebeplerden dolayı tıkanmış olan kanalizasyon hatlarının tıkanıklık giderme ,onarım , görüntüleme gibi hizmetini veren kurumsal bir fırmayız. Ankara Kanal açma uygulamalarına günümüzde artık pek çok alanlarda gereksinim duyulmaya başlanmış, bunun en büyük nedeni ise yaşam alanlarımızın geniş bir yelpazeye ulaşması sonucu tıkanıklıkların meydana gelebilmiş olmasıdır.Kanalizasyon tıkanıklıklarının bir çok nedenleri olabilmektedir. Ankara Kanal Temizleme konusunda yıllardır kendini kanıtlamış olan firmamız çözüm odaklı uygulamaları ile sorunlara kökten çözüm yaratmak birinci önceliğidir.Bir kanalizasyon tıkanıklığına müdahale ederken öncelikle Kanal temizleme işlemi yapılması gereklidir. Tıkanmış olan kanalizasyon hattı Kanal Açma hizmeti ile eski akış debisine ulaştırılır.

Bu aşamalar’dan sonra eğer ki kanalizasyon hatların sürekli tıkanıklık meydana geliyorsa ise bunların sebepleri araştırılarak sizlere en doğru çözüm sunulur.

Ankara Kanal Açma

Teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesiyle birlikte kanalizasyon alt yapılarını da etkilemeye başlamış, dolayısıyla kentleşmenin büyük bir hız kazanması alt yapı sistemlerinin bakımlarının periyodik bir şekilde takip edilmesi önem kazanmıştır. Kanal boruları; evsel atıkların boruları tıkaması, yağmur sularının birikmesi ve çamur birikintileri sebebiyle tıkanabilmektedir. Ankara Kanal Açma firmamız ise detaylı bir inceleme ve gözlemleme yaparak en kısa süreçte kanal borularının tıkanmasını tespit ederek kanal açma işlemleri için çalışmalarına başlamaktadır.

Ankara Kanal Açma Nasıl Yapılır ?

Ankara Kanal Açma firmamız kanallarda meydana gelen tıkanıklık gibi problemleri çözme kapsamında öncelikle kanalların neden tıkandığı hususuna değinmektedir. Tıkanıklık sebebinin neden oluştuğu tespit edildikten sonra ise uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kanalların açılma işlemi sağlanmaktadır. Daha sonra kombine kanal temizleme araçlarımız aracılığıyla kanal içerisine su vakumlama işlemi yapılmaktadır. Böylelikle tıkanmaya neden olan unsurlar bacalara getirilmektedir.

Bacalardan da vakum araçları sayesinde vakum çekilme uygulaması yapılarak kanal açma çalışmalarımız tamamlanmış olmaktadır. Daha sonra ise kanallara kameralı robotların gönderilmesiyle son kontroller görüntülenme işlemi yapılarak netleştirilmektedir.

Ankara Kanal Açma Hizmet Bölgeleri

Ankara Kanal Açma firmamızın hizmet vermiş olduğu bölgeler kapsamında Ankara’nın semtlerinden Batıkent, Sincan, Kızılay ,Yenimahalle, Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent, Eryaman ve Keçiören olmak üzere tüm bölgelere en iyi kanal açma hizmetini sağlamaktadır.

Kanalların tıkanması kapsamında kanal açma çalışmalarında profesyonel ekip arkadaşlarımız ve en iyi ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize en güvenilir hizmeti sağlayabilmek için buradayız. Ankara Kanal Açma firmamız bu tarz problemlerle karşılaşmanız durumunda bizlerle iletişime geçmeniz takdirde yardımcı olmaya hazırız.

Teknolojiyi en yakından takip ederek ekipmanlarmızda da tercih etmekteyiz. Kanalların görüntülenmesi için robotik kanal görüntüleme yöntemimizle tıkanan bölgeleri veya tıkanmaya sebep olan unsurları tespit etme imkanımız bulunmakta böylelikle herhangi bir kırma işlemi yapılmadan problemlerinize çözümler üretmekteyiz.

Ankara Kanal Açma

Ankara Kanal Açma

Kanal Açma Fiyatları

Fırmamız uzun bir süreçtir sektöründe en iyi hizmetleri sağlayan bir isimdir. Kanal açma , Logar Temizleme , Kanalizasyon Tıkanıklık hizmetimizde güvenli, ekonomik ve kaliteli bir hizmet almak istediğinizde profesyonel ekip arkadaşlarımız ile en iyi hizmeti sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Firmamızın kanal açma çalışması için fiyatlandırma konusunda en ekonomik ve kaliteli bir hizmet sağlamakta, fiyatlandırmayı etkileyen unsurlar arasında ise; kanalda meydana gelen tıkanıklığın boyutu, tıkanıklığa sebep olan unsur ve konum açısından bu üç unsur fiyatlandırmayı netleştiren hususlardır.  Hatların uzunluğu, tıkanıklığa sebep olan unsurlar da göz önünde bulundurularak yaklaşık 2 saatlik bir süreçte kanal açma çalışmamız gerçekleşmiş olmaktadır.

Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile fiyatlandırma konusunda gereksiz bir fiyatlandırma yapılmadan, en iyi fiyatlandırmayı ise kapsamlı bir araştırma sonrası verileceğini beliritmek isteriz.  Ankara Kanal Açma firmamız 7/24 hizmet vermekte ve destek sunmaktadır

Hemen bizi arayarak kanalizasyon sorunlarınıza çözüm bulabiliriz.
Müşteri Destek : 0312 231 59 69

Ankara’nın tüm semtlerine Kanalizasyon Arıza Onarım Hizmetimiz bulunmaktadır.Türkiyenin diğer illeri için lütfen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: