Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Batıkent Kanal Açma

17.08.2020
326

Kanalizasyon sistemleri sürekli akış halinde olan yapılardır. Yerleşim yerlerinin altyapı sorunları bir çok semtlerde görülmektedir. Batıkent Kanal Açma  hizmetlerinde firmamız bünyesinde barındırmış olduğu uzman ekip arkadaşları ve son teknolojik ekipmanları sayesinde müşterilerine her daim profesyonel hizmet sağlayan köklü bir firma olarak tanınmaktadır. Kanalların farklı sebeplerden dolayı taşması veya tıkanması sonucu firmamız kanalların temizlenmesini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Batıkent Kanal Açma işlemleri genellikle 1-2 saat içerisinde çözülebilecek işlemlerdir.

Batıkent Kanal Açma

Batıkent Kanal Açma

Kanal tıkanmalarının en büyük sebepleri bir kaç madde ile belirtelim;

  • Tuvaletlerden atılan kağıt havlu, peçete, çocuk bezleri gibi katı maddelerin atılması
  • Mutfak Lavabolarına dökülen yağlar, çay atıkları gibi suda çözünemeyecek maddelerin atılması ile zaman içerisinde kanalizasyon sistemlerinde donarak katı bir hale gelir ve kanalizasyon tıkanıklık sorunlarını ortaya çıkarır.
  • Su Borularının çatlaması, kırılması gibi yapısal hatalar ‘da kanalizasyon tıkanıklık sorunlarını beraberinde getirmektedir.
  • Ağaç köklerinin zamanla derinlere inerek ve güçlenerek, kalınlaşan köklerinin zaman içerisinde kanalizasyon borularını kırması sonucunda kanalizasyon borularında hem kırılmalara hem de kanalizasyon borularının tıkanmasına sebep olmaktadır.
  • Atık su veya yağmur sularının özellikle aşırı yağışlı zamanlarda sebebiyet vermesi sonucunda kanalizasyon borularının tıkanması kaçınılmazdır.
Kanal Açma Nedir ?
Kanalizasyon hatlarının tıkanması durumunda kanalizasyon sistemlerinin eski akışlarına geri getirilmesi ve içerisindeki katı atık maddelerin (su da çözülemeyen) bertaraf edilip kanalizasyon sisteminin akışının sağlanmasına denir.

Batıkent Vidanjör

Kanalizasyon sorunlarının çözümlenmesindeki en büyük rol oynayan araçlar arasında vidanjör bulunmaktadır. Batıkent Vidanjör ile kanalizasyon tıkanıkları hızlı bir şekilde açılabilmektedir. Vidanjörler sadece vakumlama özellikleri bulunmamaktadır yüksek basınçlı su basma özellikleri sayesinde kanalizasyon tıkanıklık sorunlarına yüksek basınçlı su ile müdahale ederek kanalizasyon hatlarının eski akış debilerine ulaşmalarını sağlayabilmektedir.

Vakumlama özellikleri genellikle foseptik kuyularında ihtiyaç duyulmaktadır. Kanalizasyon hatlarının bulunmadığı bölgelerde foseptik çukurunda birikmiş olan atık maddeleri vakum yardımı ile tanker içerisine çekerek bertaraf edebilmektedir. Batıkent Vidanjör ile her türlü arızalara anında çözümler sunabilir ve 7/24 sizlere hizmet verebilmekteyiz.

Vidanjör araçlarımızda bulunan hidro jetler ile basınçlı su gönderilerek tıkanıklığa sebebiyet veren cisimler veya cisim neyse bunlar parçalanarak yine vidanjör araçlarımızda bulunan güçlü vakum sistemi ile kırılan veya parçalanan cisimler çekilerek temizleme işlemi gerçekleştirilir. Günümüzde, Batıkent Vidanjör için kullanılmakta olan vidanjör araçlarımız sayesinde kanal borularına herhangi bir zarar vermeden temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Temizleme işlemleri için kullanılan nozullarımız kanalizasyon içerisindeki kum, kir, atık, ağaç kökleri gibi farklı tıkanıklıklar ve birikintiler için veya farklı ebatlardaki kanalizasyon boruları için özel nozullar kullanmaktayız. Kullandığımız bütün cihazlar vidanjör araçlarımıza entegre olmuş şekilde kullanılmaktadır. Vidanjör araçlarımızda ayrıca bulunan depolar sayesinde çekilen atıklar bu depoya aktarılmaktadır. Temizleme işlemleri sonucunda kanalizasyon boruları içerisinde yoğun bir su akışı saylanabilmektedir.

Batıkent Kanal Temizleme

Kanal Arıza firmamız hizmetlerinde bizler son teknolojik sisteme sahip araçları kullanarak tıkanıklıkları kısa sürelerde tespit edebilmekteyiz. Yine bu araçlar sayesinde kanalizasyon alanı içerisindeki atık cisimleri alabilmekte ve ortamı daha işlevsel bir hale getirerek Batıkent Kanal Temizleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kanalizasyon alanlarında açma işlemlerini yaparken oldukça hassas bir şekilde ve iyi bir plan dahilinde hareket etmek gereklidir. Şehir kanalizasyon borularının iç kısımlarında herhangi bir deformasyona sebep olmamak adına dikkatli bir çalışma yapılmalıdır. Kanal Arıza firmamız bünyesinde tüm çalışmalar belirli bir plan dahilinde yerine getirilmektedir.

      Batıkent Kanal Temizleme Aşamaları

  • Kanal içerisinde birikime atık suların vakumlama tekniğiyle çekilmesi,
  • Temiz suyun tekrar kanala geri verilmesi,
  • Baca temizliği ve baca içi kontrollerin yapılması,
  • Baca bölümlerinden atık cisimlerin Vidanjör araçlarıyla alınması,
Batıkent Kanal Açma

Batıkent Kanal Açma

Batıkent Logar Temizleme

Logar (rögar) logarlar kanalizasyon hatlarının tıkanıklık gibi sorunlara müdahale edilebilecek bacalarıdır. Logarların tıkanması sonucunda kanalizasyonlar çalışamaz hale gelir bu gibi tıkanıklar genellikle yağmur sularının dolması veya katı cisimler aracılığı ile olabilmektedir. Bazı durumlarda katı cisimler veya yağmur suları gibi sebepler dışında ağaç köklerinin logar sistemlerine uzanması veya çökme gibi sorunlarda olabilmektedir. Bu gibi durumlarda logarların temizlenip Kanal Görüntüleme Robotları sayesinde kanalizasyon içerisinde ki durum görüntülenerek sorunlar tespit edilmektedir. Bunun dışında genellikle yukarıda anlattığımız katı cisim sorunları ile karşılaşılmaktadır.

Batıkent Kanal Açma Fiyatları

Kanalizasyon arıza fiyatları genellikle mesafe , tıkanıklık durumu , boru çapları , boru tipi , baca adetleri gibi keşiflere ihtiyaç duyulmaktadır. Bizleri arayarak tıkanıklıklar hakkında detaylı bilgi verildiği taktirde sizlere en uygun fiyatlar ile Batıkent kanal açma fiyatlarını sunabilmekteyiz. Firmamız Ankara’da uygun ve kaliteli hizmet ilkesi ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kanal arıza ekiplerimiz saha içerisinde alınan talepler doğrultusunda günlük plan belirleyerek ilerlemektedir. Acil Kanal Arıza ekibimiz sizler için en kısa sürede ulaşarak Batıkent Tıkalı Kanal Açma sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Kanal Açma işlemi yüksek basınçlı kombinelerimiz sayesinde yapılabilmektedir.

Batıkent Kanal Açma Firmaları

Kanalizasyon açma firmalarından hizmet alırken dikkat etmeniz bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan en önemlisi makine parkı , referansları , marka bilinirliği gibi faktörler ön plana çıkmaktadır. Batıkent Kanal Açma Firmaları  arasında bulunan firmamız gelişmiş teknolojisi ile en iyi vidanjörlere ve alanında profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Bizlere yapacağınız kanalizasyon arıza çağrılarında sizleri en doğru şekilde yönlendirerek sorunlarınızı çözmeyi amaçlamaktayız. Kanal Arıza  fırmamızın kendi alanında bir çok kalite ve güvenlik sertifikaları bulunmaktadır.

Kanalizasyon tıkanıklılıklarını gidermek için 7/24 hizmet veren firmamız Batıkent Kanal Açma Firmaları arasındadır. Kanalizasyon borularında bulunan tıkanıklıkları gidermek için donanımlı araçlarıyla gece gündüz demeden hizmet vermektedir. Tıkalı kanalların veya zorlu tıkanıklıklarla karşılaşılan kanal borularında %100 başarı oranına sahip olan firmamız vidanjör araçlarında bulunan jetler sayesinde ve kanalizasyon borularındaki atıkları parçalayarak, vakum ekipmanlarıyla vidanjör araçlarımızda bulunan depolara doldurarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Kanal Temizleme Ve Vidanjör Uygulamalarımız

Kanal Temizleme hizmeti lavabolara atılan yabancı çözülemeyen maddelerden, yağmur sel sularından dolayı taş toprak gibi büyük cisimlerle kanalları tıkayabilmektedir. Bundan dolayı temizleme işlemi titizlikle ve dikkatle yapılmalıdır. Kanal temizleme işlemlerimizde uzman arkadaşlarımız tıkanan kanalların ilk olarak detaylı bir incelemesini yaparak çalışmalarımıza başlamaktayız.

Sorunun ne olduğu çözümlendikten sonra özel ekipmanlarımız ile temizleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ankara Vidanjör ise bu kapsamda temizleme işleminde büyük bir role sahiptir. Tıkanan ve taşan kanalların temizlenmesi için en iyi vidanjör araçlarımızla işlem sürecini gerçekleştirmekteyiz.

Kanal temizleme hizmeti yaşam süresince en çok kullanılan alt yapı hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Tıkanan kanallar veya taşan kanal boruları düzenli bir şekilde temizleme uygulaması yapılmadığı takdirde çevreye kötü kokular yayılabilmekte dolayısıyla insan ve çevre sağlığına olumsuz etkiler bırakabilmektedir. Ankara Kanal Açma bu kapsamda müşteri memnuniyetini her daim kazanan ve kazanmakta olan köklü bir firma olarak görülmektedir.

En Gelişmiş Vidanjör Araçlarımız ile Vidanjör Kiralama Hizmetimiz

Batıkent Vidanjör uzman ekip arkadaşlarını bünyesinde barındıran aynı zamanda en gelişmiş ve modern vidanjör araçlara sahip olan köklü bir firmadır. Batıkent Kanal temizleme, kanal açma işlemlerinin gerçekleşmesinde vidanjör araçlarımız büyük bir role sahip olmaktadır.

Tıkanan kanalların temizlenmesinde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından problemin ne olduğu net bir şekilde denetimi sağlandıktan sonra işlem aşamalarımız olmaktadır. Vidanjör hizmetimiz ise pis suların çekilmesinde titiz bir işlemi gerçekleştirmektedir. Böylelikle müşterilerimize zamandan ve maliyetten tasarruf ettirerek her daim güvenlerini kazanmakta ve kazanmaya devam etmekteyiz.

Araçlarımızı teknolojik anlamda ve yaşanılan teknolojik gelişmeler öncülüğünde yenilemekteyiz. Zorlu tıkanılı kanalizasyon borularıyla veya su birikmesi sonucu tıkanmış kanalizasyonları temizlemek için hep kombine kanal temizleme araçlarımız ve araçlarmızda bulunan ekipmanlarımız ile her çeşit kanalizasyon borularında başarılı sonuçlar almaktayız.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: