Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100 Yenimahalle / ANKARA

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kanal Arıza Kombine Kanalizasyon Temizlik ve Vidanjör hizmetleri olarak yıllardır kanalizasyon ve tesisat konularında sizlere hizmet vermekteyiz. Deneyimli personellerimiz ve yeterli ekipmanlarımız sayesinde siz müşterilerimize sorunsuz bir deneyim yaşatmaktayız.. Merkezimiz Ankara’da bulunmaktadır. Tüm Türkiye illerine kanal temizleme, kanal görüntüleme, vidanjör, kanalizasyon imalat-bakım-onarım hizmetleri vermekteyiz. Bünyemizde bulunan son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile alt yapı ve kanalizasyon sorunlarına en hızlı cevabi vermekten gurur ve onur duymaktayız.

Başlıca Faaliyet Alanlarımız
Fırmamız Hakkında Merak Ettikleriniz
Kanal Arıza Hizmet Verdiği Bölgeler Nereledir ?
Fırmamızın başlıca hizmet verdiği bölgeler arasında başta ankara'nın tüm ilçeleri gelmektedir.Kanalizasyon ile ilgili sorunlarınızı ankara içerisindeki güçlü makine parkı ve deneyimli personelimiz sayesinde hızlı bir hizmet vermekteyiz.Ayrıca büyük projeleriniz içinde TÜM TÜRKİYE'DE hizmet verebilmekteyiz.Kanalizasyon Temizliği,Kanal Açma gibi hizmetlerimizi türkiye içerisindeki tüm illere gönderebilmekteyiz.
Fırmanızın fıyatları nasıl?
Fırmamızın fiyat politikası her zaman müşteri odaklı olmuştur.İşlerimizi piyasa koşullarına göre en iyi fiyat seviyesinde tutmaktayız.Aldığınız Hizmetin en iyi şekilde size sunarak.Uygun Fiyatlı Ve Hızlı çözümler üreterek müşteri memnuniyeti politikamızı her zaman göz önünde bulundurmaktayız.
İnsan Kaynakları
Yıl İçerisinde belirli periyotlar ile personel ihtiyacımızı gidermek için iş alımları yapmaktayız.Lütfen İletişim Bölümünden Bize Ulaşınız..

Kanal Arıza İş Başvuruları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara