Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Rögar Koku Giderici

07.07.2021
161

Ankara Rögar Koku Giderici

Kanalizasyonların rögarlarından çıkan kötü kokuları sonlandırmak için alt yapı hizmetleri kapsamında sektöründe en iyi firma olarak tanınmaktadır. Rögar koku giderici; kanalizasyonların rögarlarında meydana gelen pis ve kötü kokuların giderilmesini sağlayan, oldukça uygun fiyatlı bir koku kontrol sistemidir. Firmamızın bünyesinde yer alan rögar koku giderici filtreler en kaliteli ürünler olup, müşterilerine net çözümler sunabilen profesyonel ekip arkadaşları ile çalışmaktadır. Rögar koku gidericilerimiz aktif karbon filtreleme özelliğiyle pis ve kötü kokuların yayılmasını ve oluşmasını engelleyici bir özelliğe sahiptir. Rögar koku gidericilerimiz rögar ağzına yapışan, özel yapım olarak oluşturulan bir adaptör şeklindedir. Ankara Rögar Koku Giderici filtrelerimiz oldukça kolay bir şekilde montajı sağlanıp, müşterilerine ekonomik çözümler üretmektedir.

Ankara Rögar Koku Giderici

Ankara Rögar Koku Giderici

Logar Koku Giderici

Kanalizasyon koku yaşam alanlarında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Rögarlardan gelen kötü kokular gündelik yaşantılarımızda bizleri rahatsız edebilmektedir. Rögar koku giderici insan ve çevre sağlığına zararlı gazların verilmesini önlemektedir. Yaşam alanlarımız olarak sıfatlandırdığımız, evlerimizde, hastanelerde, restoranlarda, alışveriş merkezlerinde kolaylıkla kullanılması mümkün kılınmaktadır. Ankara Logar Koku Giderici leri aynı zamanda yalnızca kötü kokuların filtrelenmesini sağlamamakla kalmayıp, kanalizasyon borularına yabancı maddelerin girmesini önlemekte böylelikle kanalizasyon borularında meydana gelmesi mümkün olan tıkanıklık, taşma gibi problemlerin de önüne geçilmesini sağlamaktadır. Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak için en kaliteli filtreleri bünyesinde barındırmakta, ana prensibi ise müşteri memnuniyeti olarak kabul etmektedir.

Ankara Logar Koku Giderici Fiyatları

Ankara Logar Koku Giderici firmamız olarak her müşterisine ekonomik maliyetli ve uygun fiyatlı filtreleriyle sektöründe en iyi isimdir. Rögar Koku Giderici filtrelerimiz, kanalizasyonların havalandırma alanlarından, kanalizasyon yağmur borularından kötü kokuları yok etmek için oluşturmuş olduğumuz bir filtredir. Bu filtrelerimiz sayesinde hidrojen sülfürü ve diğer başka kötü kokular önlenebilmektedir. Logar koku gidericilerimiz sayesinde aynı zamanda kanal hatlarında meydana gelebilecek problemlerde veya sorunlarda kolay bir şekilde çıkarılması sağlanmakta dolayısıyla herhangi bir arıza sonucunda hızlı ve kolay bir şekilde sorunun çözülmesi sağlanmaktadır.

 

 

Ankara Rögar Koku Giderici Filtre

Ankara rögar koku giderici filtrelerimiz aktif karbon iç yapıları ve hava boşluk kanalları ile kanalizasyon koku çıkışlarının filtreleyerek dışarı koku salınımını %100 engelleyebilmektedir. Kanalizasyon Koku Filtresi ürünümüz 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca filtrelerin değiştirilebilir yapısı sayesinde yedek parça teminini firmamız üstlenmektedir. Kanalizasyon koku filtreleri herhangi bir arıza durumlarında sökülebilen yapıdır. Sadece koku sorunlarına çözüm üretmemekle beraber haşere, kanalizasyon bacalarına atık malzeme dolması , salgın hastalıkların yayılmasını önleme gibi bir çok etkeni engelle bilmektedir. Kanalizasyon koku Filtrelerimiz hakkında detaylı bilgi almak sipariş vermek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: