Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Kanalizasyon Açma Belediye

27.08.2021
53

Kanalizasyon Açma Belediye

Kanalizasyon açma belediye kanallarda meydana gelen tıkanmalar, taşmalar sebebiyle en iyi hizmetleri sağlamaktadır. Yaşam alanlarında oluşan tıkanıklık sorunlarına çözümler üretmektedir. Belediyenin ve ASKİ’nin kanalizasyon açma kapsamında genel bilgilerine ulaşmak için belediyeye ait telefon hattına ulaşmak mümkündür. Belediye kanalizasyon açma çalışmalarının yanı sıra aynı zamanda kanal açma, ev içi tuvalet tıkanıklığı açma, vidanjörle su çektirme gibi hizmetlerimde bünyesinde barındırmaktadır.

Kanalizasyon Neden Tıkanır?

Kanalizasyon tıkanması belediye kanalizasyon hatlarında veya borularında tıkanmaların ve taşmaların oluşması sebebiyle kanalların açılmasında hizmet sağlamaktadır. Kanalizasyonlar pek çok faktörden dolayı tıkanabilmektedir. Bunlar;

  • Lavabo ve tuvalet giderlerine yabancı çözülemeyen madde atımı,
  • Doğal afetler sebebiyle kanalizasyonların toprak veya yağmur suları ile dolması,
  • İnşaat sonrası atıkların kanalizasyon borularına atılması,
  • Eskimiş kanalizasyon borularının bakımı, onarımı ve değişiminin yapılmaması,
  • Mutfak lavabolarına atık yağların dökülmesi gibi pek çok faktör kanalizasyonların tıkanmasına sebep olabilmektedir.

Belediye Logar Temizleme bu kapsamda zarar görmüş dolayısıyla işlevlerini periyodik bir şekilde gerçekleştiremeyen kanalizasyonların açılması için boruların yenilenmesinde veya kanal borularının onarılmasında hizmet sağlayacaktır.

Kanalizasyon Temizleme Belediye

Belediyenin yükümlülüğü altında bulunan kanalizasyon temizleme çalışması yağmur ve sel sebebiyle kanalizasyonların taşlarla ve kumlarla dolması sonucu oluşan problemlerdir. Bu yükümlülük belediyelerin çalışmaları altında yer almaktadır. Belediyeler kanalizasyonların bakım ve temizliğini düzenli bir şekilde yaparak, kanalların periyodik işlevini her daim doğru tutmaktadır. Belediye kanalizasyon temizleme tıkanan kanalların açılması çalışmalarını yapmakta, onarım ve bakımını gerçekleştirmektedir.

Kanalizasyon belediye kapsamında firmamız müşterilerine her daim zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlayarak çalışmalarını sürdürmekte ve misyon olarak müşteri memnuniyetini her daim kazanmak olmaktadır. Kanalizasyonlarda herhangi bir taşma, tıkanma gibi problemlerle karşılaşmanız takdirde bizlerle iletişime geçmeniz suretiyle uzman ekip arkadaşlarımız ve özel ekipmanlarımızla profesyonel hizmetler vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: