Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Gider Açma

16.09.2018
58
Ankara Gider Açma

Ankara Tıkalı Gider Açma işlemi yapılmasının nedeni kirli ve tıkanmış kanalizasyonlar, ev sahiplerinin ciddi bir problemidir. Zamanla, gıda partikülleri, saç, gres yağı ve yağ gibi döküntüler, boruların içinden su akışını engelleyen inatçı, iğrenç tıkanıklıklar yaratır. Bu tıkanıkların çözümünü profesyonel ekiplere bırakmanızı tavsiye ederiz.

Pis Su Gideri Açma

Önleyici bakım arıyorsanız bizlere ulaşmanızda fayda vardır. Kanal ve kanalizasyon temizliği, suyun hızlı ve verimli bir şekilde tekrar serbestçe akmasını sağlayacaktır.Pis Su Gideri Açma

Gider Tıkanıklığı Sebepleri

  • Banyo lavabolarına atılan Sabun Atıkları Saç,Sakal kılları.
  • Mutfak lavabolarına atılan yemek atıları,pis yağlar
  • Tuvaletlere atılan suda erimeyen kağıtlar,yabacı cisimler
  • Ana Kanalizasyon gider hattında oluşan problemler,gider eğiminin tam olarak verilmemiş olması.
  • Logar kuyusunun dolmuş olması gibi bir çok sebepten oluşabilmektedir.

Tıkanıklık Açma Görselleri

Ankara Kanal Arıza firması eviniz için kanal temizleme ve tahliye bakım hizmetleri sunmaktadır. İster duşa kabin, mutfak veya banyo lavabosu, ister bodrum katındaki tıkanmış bir kanalizasyon hattı olsun, isterse açık havada yer alan kanalizasyon hattını işgal eden ağaç kökleri olsun, teşhis edilmesi gereken deneyim ve uzman ekipmana sahip bir profesyonele ihtiyacınız var. Sorununuzu hızlı ve verimli bir şekilde çözebilirsiniz.

Pis Su Gideri Açma İle İlgili Sorulan Sorular
Gider Açma İşlemi Nasıl Yapılmaktadır.?
Pis su giderinin tıkalığı olduğu tesisata kameralı tıkanıklık açma cihazı ile kontrol edilerek,tıkanıklığın nedeni tespit edilir.Eğerki robot cihaz ile kırılması gerekiyorsa.Robota gerekli ekipman takılarak kırılması sağlanır.Gider tıkanma işlemlerinde bir çok sebep bulunabilmektedir.kanalin durumuna göre ekip arkadaşlarımız çözüm üretebilmektedir.
Tuvalet Gideri Nasıl Açılır?
Tuvalet gideri açmak için kameralı robotumuzun uygun ekipmanı ile kanalın duruma göre lavabolardan kullanlan ekipmandan daha farklıdır.tuvalet giderinin problemleri genellikle suda çözünmeyen cisimlerden kaynaklanmaktadır.
Ankara'nın tüm semtlerine tıkanıklı giderme işlemi yapıyormusunuz?
Ankaranın tüm semtlerinde faal hizmet göstermekteyiz..

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanıklık açma işlemlerinin fiyatları genellikle 150 TL’den başlayıp artabilmektedir.Net fiyat verebilmemiz için lütfen bizleri aramanız gerekmektedir.Tıkanıklığın durumunu bilmeden net bir şey söylemek mümkün değildir.

Ürün ile İlgili Kampanyalar
Müşteri Destek Ekibimizi Arayarak Sizlere En İyi Çözümü Sunmasını İsteyebilirsiniz.
Müşteri Destek : 0312 231 59 69.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
Open chat