Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Logar Temizleme Fiyatları

20.08.2020
189

Logar Temizleme Fiyatları

Rögar veya Logar olarak bilinen kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklıkları gidermek için ,  firmamızdan fiyat teklifi alarak rögar temizleme fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz birim fiyat olarak belirlenmiş olan temizleme fiyatlarını bir çok kritere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.Firmamız Ankara’da Müşteri memnuniyetini en önde tutan firmalar arasında başta gelmektedir.Logar Temizleme Fiyatları konusunda en uygun fiyat garantisini sizlere sunarak işlemlerinizi en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilmektedir.

Logar Tıkanıklık Sebepleri Nelerdir ?

Logar’lar iç hatlar ile ana hatların birleştikleri noktalara denmektedir.Bazı durumlarda ana hatlara geçişlerde boru çapları gibi yapısal sorunlar’dan Logar tıkanıklıkları oluşabilmektedir. Kanalizasyon sorunlarının büyük çoğunluğu yapım hataları oluşturmaktadır.Bu hatların onarılması gerekmektedir. Logar (Rögar)sorunlarını ikiye ayırabiliriz kanalizasyonun fiziki yapısındaki bozukluklar kaynaklanan ve kullanım hatalarından doğan sorunlar

Logarların Fiziki Yapısal Sorunları ;

1-Logarın yapısının atık yükünün çok altında olması,

2-Doğal afetler’den dolayı kanal içersinde çökme gibi durumların oluşması,

3-Ağaç dallarının kanalizasyonları çatlaması

Yanlış Kullanım  Sorunlar şöyle sırayabiliriz ;

1- Logar hatlarına atılmaması gereken cisimler (suda erimesi mümkün olmayan,büyük katı parçalar)

Bu gibi sebeplerden dolayı kanalizasyon hatlarınızın Ankara Logar Temizleme ekibimiz tarafından keşif yapılarak veya net olarak müşteri temsilcisimiz ile bilgileri paylaşarak sizlere fiyat ve doğru hizmet verebiliriz.

Logar Açma Temizleme Nasıl Yapılır ?

Öncelikle bir kanalın neden tıkanmış olduğu saptamak önemli dir. Kanalizasyonun Push Rod dediğimiz ittirmeli tip bir kanal görüntüleme kamerası ile durumunun kontrol edilmesi gerekmektedir.Daha sonra kanal tıkanıklığı sebebine göre Vidanjör yardımı ile doğru yöntemler kullanarak kısa sürede açılması sağlanabilmektedir.

Ankara Logar Açma Firması

Logar Açma firmalarını seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta deneyim ve ekipmanlarıdır.Kanal Arıza 1990’yıllardan itibaren altyapı sorunları için siz müşterilerine hizmetler sunmaktadır.Her geçen gün yenilediği Kombine Vidanjör Araçları ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Logar Temizleme Fiyatları

?

Altyapı Kanalizasyon fiyatlandırmalarını sizlere 250-500 tl gibi fiyatlandıran firmalar sizleri aldatmaya çalışabilmektedir.Kanalizasyon Açma fiyatları sorunlara göre keşif edip fiyatlandırmak en doğru yöntemler arasında yer almaktadır.Kanal sorunları tek tip sorunlar değildir.Bir Kanalın tıkanması katı atık maddeler aracılığı ile olabiliyorken başka bir kanal tıkanıklık sebebi hattın çökmesinde dolayı olabileceği gibi durumlar olmasından dolayı Ücretsiz Keşif hizmetimiz veya bizleri arayarak sorunlarınızı net olarak tespit etmemiz siz açısından en iyi yöntemdir.Belirli sabit fiyat belirtmek bu açından bizlere mantıklı gelmemektedir.Kanalizasyonların sorunları çok çeşitli olabilmektedir.Firmamız müşterilerine profesyonel yaklaşım ile hizmetlerini yıllardır sürdürmektedir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: