Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Logar Temizleme

01.12.2020
6
Logar Temizleme

Ankara Logar Temizleme

2020 yılı itibariyle kombine, kanal temizleme ve vidanjör hizmeti vermekteyiz. Teknolojik cihazlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz Ankara logar temizleme hizmetimizde kanal görüntüleme araçlarımızı sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına kullanıyoruz. Kombine araçlarımız fabrika atık çekimi ya da foseptik kuyu çekimlerinde önemli hizmetler vermektedir. Bina içi ve bina dışı tıkanıklarda, kanalizasyon tıkanıkları öncesi logar (Rögar) tıkanıklığı açma işlemini yapıyoruz. Logar boruları kanalizasyona giden özel üretilmiş kanallardır. Tıkanması sonucu kanalizasyon sorunlarına da sebebiyet vermektedir. Kanal görüntüleme cihazlarımızla tespit ettiğimiz tıkanıklıkları kısa sürede açıyoruz.


Kanalizasyon Hizmetlerimiz

Sizlere sunduğumuz hizmette hijyene önem veriyoruz. Daha temiz bir çevre için olası kirlilik sorunlarının önüne geçmekteyiz. Kısa sürede çözüme ulaştırdığımız logar tıkanıklık sorunlarını ve diğer sorunları özel cihazlarımızı kullanarak kısa sürede, hasar vermeden gerçekleştiriyoruz.

  • Kanal görüntüleme
  • Kanal temizleme
  • Kanalizasyon temizleme
  • Ankara Logar tıkanıklığı açma
  • Foseptik çukur temizliği
  • Gider tıkanıklığı açma
  • Pimaş tıkanıklığı açma
  • Lavabo tıkanıklığı açma
  • Ankara Vidanjör hizmeti

Bu hizmetlerimizde asıl amacımız tüm sorunları kısa sürede, zarar vermeden çözüme kavuşturmaktır. Bu anlamda sizlere sunduğumuz her hizmette çevre temizliğine önem veriyoruz.

Neden Biz?

Yoğun nüfus artışı, çevre kirliliği ve bilinçsiz kullanım sonucu ortaya çıkan tıkanıklıklarda profesyonel ekip ve cihaz kullanımı önemli bir yer kaplıyor.Ankara Logar Temizleme Firmaları Kanalizasyona giden logar kanallarının tıkanması sonucu ciddi hasarlar meydana gelebilir. Bu konuda özel cihazların olması işlemi hem hızlandırır hem de gereksiz kırma gibi işlemlerin önüne geçilir.

Logar Neden Tıkanır?

Bina içi ya da şehir planında bulunan yapılarda kullanılan lavabo, tuvalet gibi alanlara yabancı maddelerin atılması zamanla giderlerden logar borularına gitmesine neden olur. Logar boruları özel malzemeden yapılmıştır. Bazı cisimlerin oldukça sert, kesici ya da delici olması zamanla bu borulara zarar verir. Tıkanıklık sebebiyle kanalizasyona ulaşmayan tüm atıklar birikir. Zamanla biriken bu atıklar geri teper.

Yapılara ciddi zarar veren bu durumda öncelikle evlerde yer alan borulardan kaynaklı olup olmadığı tespit edilir. Birçok yapıda aynı anda meydana gelen bu durumun logar kaynaklı olduğunun bulunması ile temizleme işlemine geçilir. Tıkanma sebepleri arasında özellikle saçlar birçok maddeye tutunur ve zamanla tıkanıklığı büyütür. Tuvalet kâğıtları da tuvaletin tıkanmasına sebep olan en önemli nedenler arasındadır.

Logar Nasıl Temizlenir?

Logar; yer altında belirli aralıklarla yapılan, her şehir planında olan atıkları kanalizasyona taşıyan bir atık deposu olarak bilinmektedir. Sorunun kaynağının tespiti için özel görüntüleme kamerası cihazlarımızı kullanmaktayız. Tespit edilen kanal tıkanıklığında özel araçlarımızla bulunan kirli su çekilir. Tüm suyun çekilmesi ile öncelikle logar alanlarında bir hasar var mı ona bakıyoruz. Önemli olan geçici değil kalıcı çözümler sunmaktır. Bu anlamda sizlere bir daha aynı sorunu yaşamamanız adına kalıcı çözümler sunuyoruz. Tıkanıklığa sebep olan atık ya da materyalleri özel araçlarımız vasıtasıyla vakum olarak çekiyoruz. Daha sonra dönüşen suyun boşaltımını gerçekleştiriyoruz.

Logar Tıkanıklığı Açarken Alanın Kazılması Gerekiyor Mu?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özellikle eskiden oluşan maliyetler en aza indirgenmiştir. Tıkanıklığın tespiti için eskiden büyük bir alanın kırılması ya da kazıması gerekebilirken, yeni gelişmelerle birlikte buna ihtiyaç duyulmaz. Sizlere en uygun maliyetle ve kısa sürede çözüm sunuyoruz. Dolayısıyla en makul seviyede tespit ettiğimiz tıkanıklık için görüntüleme sistemlerimiz ile kesin çözüm üretiyoruz.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Logar tıkanıklığı açmak adına en uygun maliyeti sizlere sunuyoruz. Fiyat belirlemeden önce sorunun kaynağını tespit etmemiz gerekmektedir. Bazı sorunlar bölgesel olabildiği gibi bazı sorunlar kanalizasyon kaynaklı olabilmektedir. Sorun ne kadar büyük olursa olsun; personelimiz, ekip ve ekipmanımız ile hazırız. Araçlarımızı her geçen gün yeniliyoruz. Önceliğimiz sorunların hızlı çözümüdür.

Logar Tıkanıklığı Açma Tespiti

Logar tıkanıklığı açma tespitinde öncelikli işlemimiz, alanında uzman ekibimiz tarafından kullanılan cihazlarla tıkanıklık tespitinin yapılmasıdır. Tespit sonrası logar alanından kirli suyun temizlenmesi için özel araçlarımız sayesinde su çekme işlemi yapılır. Bu daha geniş hasarın tespiti için önemlidir. Özel ve dayanıklı malzemeden yapılan logar kanallarında yer alan borular bazen aşınma ve delinme nedeni ile zarar görebiliyor. Özellikle yağmurlu havalarda logar çukurlarına taşınan çöp, toprak, taş gibi birçok malzeme bu alanın tıkanmasında en önemli etkendir. Hava koşulları, toprak yapısı ve coğrafi şekiller nedeniyle bazı bölgelerde bulunan logar çukurlarının sıklıkla tıkanması muhtemeldir. Doğal tıkanma dışında lavabo ve tuvalete atılan cisimler, bilinçsiz kullanıma sebebiyet verir. Mutfak lavabolarında bulunan yemek artıkları, sebze kalıntıları, banyo lavabosunda saç ve tuvaletlerde kullanılan tuvalet kâğıdının atılması bu tıkanıklığa sebebiyet verir. Bölgesel olan tıkanıklık çözümlenmezse, tüm ortak gider borularının tıkanmasına ve daha sonra logarın tıkanmasına sebep olur. Bu nedenle tıkanıklıkla hızlı tespit ve çözüm önemlidir. Biz her alanda yanınızdayız ve sorun ne olursa olsun tıkanıklığı kısa sürede açarak daha büyük sorunların önüne geçiyoruz. Bizimle iletişime geçebilir ve hızlı çözüm alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
Open chat