Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

29.07.2020
149

Ankara’ Lokasyonlu yerlerde tıkalı tuvaletleri Firmamız profesyonel bir şekilde çalışarak açar. Eski usul yöntemler de olduğu gibi evinizin batmasına gerek kalmaz. Süreç çok daha temiz ve hızlı ilerler. Firmamız gelişen teknolojiden faydalanır. Böylece ne giderleriniz kırılır ne de etrafın kirlenmesine sebep olur. Böylece oldukça ekonomik bir bütçe ayırarak bizi çağırıyorsunuz evinize son teknolojik ürünlerimizle geliyoruz ve tıkanıklığı açıyoruz.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılıyor?

Eskiden borular takındığında hem çok uğraşmak gerekiyordu hem de gider kırma boruları değiştirme gibi birçok işlem yüzünden çok fazla maliyete sebep oluyordu. Ancak artık firmamız kullandığı teknolojik ürünler olan temizleme aletleri sayesinde tuvalet tıkanıklığı açma işlemini oldukça ucuza mal ediyor. Önce tuvaletin es denilen bölgesinde bulunan tıkanıklık açılır. Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firmalar Bu es kısmının tıkanmasının temel sebebi bez veya katı parçaların tuvalete atılmasıdır. Katı cisimler es bölgesinin tamamen tıkanmasına sebep olur ve buradan hareket edemezler. Bu es borusunun yapılma amacı aslında şifonu çektikten sonra atıkların geri dönmesini engellemektir. Borunun şekli sayesinde atık geri yukarı çıkamaz. Firmamız tam olarak robotik aletler sayesinde bu tıkanıklıkları açar.

Tuvalet Tıkanıklığı Neden Olur?

Tuvalet tıkanıklıkları tesisat sistemlerinde en çok karşımıza çıkan problemlerin başını çeker. Birçok sebep tuvalet tıkanıklığına yol açabilir. Bunlarda en önemlisi dikkatsiz kullanımdır. Dikkatsiz kullanan insanlar en sonunda tuvaletin tıkanmasına neden olur. Özellikle ev hanımları dikkatsiz kullanımları yüzünden tuvaleti tıkarlar. Bunlar arasında en çok karşılaştığımız sorunlardan biriside temizleme bezlerini kovaların içinde bırakmalarıdır. Daha sonra bunu unuturlar ve kovada ki suyla beraber tuvalete dökerler. O an yaşadıkları heyecanla beraber açmaya çalışırlar ancak çok geç olur.

Atık su gideri boruları neden tıkanır?

Kanalizasyonla bağlantı sağlayan bu borular kolonyalı mendil, tuvalet kâğıtları gibi maddelerden zamanla tıkanır. Gider borusunun içerisinde kıl, saç, yağ ve diğer atıklar zamanla katman birikir ve boruda bir barikat oluşturur. Ankara’da tadilattan geçen dairelerin ve kanalizasyonda bulunan borular tekrardan gelişigüzel yerleştirilirler. Genelde apartmanın en alt katı mağdur olur. Firmamız borularda kırmadan robotlarla işlemleri halleder.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: