Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Keçiören Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

24.12.2019
34
Ankara Keçiören Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Ankara Keçiören Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

 Kanal açma hizmeti ev veya iş yerlerinizde bulunan gider boruları zamanla tıkanır. Mutfak ve banyo giderlerimiz içerisinden attığımız aslında atılmaması gereken bir çok madde gider borularımız içerisinde tıkanıklığına sebebiyet verir.

 Kanalizasyon giderlerimizin temiz olması ve atık sularının rahatça giderlerinizden geçebilmesi için kanal temizleme ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti almanız gerekmektedir. Ev – ofislerimizde bulunan kanal tıkanıklıkları haricinde şehir kanalizasyonlarında bulunan kanallar tıkanabilmektedir. 

 Genel olarak şehir kanalizasyonları, zamanla içerde biriken atıklar, aşırı yağan yağışlar sonrası yağmur sularının şiddeti ile meydana gelen taşmalar, tıkanıklıklar, ağaç köklerinin zamanla kanalizasyon boruları içerisinde büyüyerek burada tıkanıklık meydana getirmesi gibi bazı sebeplerden ötürü kanallar tıkanabilmektedir.

 Tıkanan kanalların açılmasının sağlanması kanalizasyonların sağlıklı bir şekilde çalışması için gereklidir. Ankara keçiören kanal tıkanıklığı açma firması konusunda uzman firmamız sizlere kanalizasyon tıkanıklığı hizmetini en kaliteli şekilde sağlamaktadır.  

Ankara Keçiören Kanalizasyon Açma Hizmeti

 Ankara keçiören kanal tıkanıklığı açmak eskiye göre daha basit adımlarla gerçekleştirilmektedir. Konusunda uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz donanımlı vidanjör ve kombine vidanjör araçlarımız ile Ankara keçiören kanal tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz.

Kanal Tıkanıklığı Açma Adımları

 • Keçiören kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminden önce kanalizasyon boruları içerisinde nasıl bir tıkanıklık olduğunu veya tıkanıklığa sebep olan nedenleri bulmak için kanal görüntüleme işlemi ile kanalizasyon kameralı robotlar aracılığı ile görüntülenmektedir.
 • Görüntülenen kanalizasyon içerisinde tıkanıklığa sebep olan etken ortadan kaldırılmadan önce kanalizasyon borularının büyüklüğüne göre vidanjör veya kombine vidanjör araçları seçilmektedir.
 • Keçiören Kanal Açma firması olarak kanalizasyon borularının ve tıkanıklığın durumuna göre seçtiğimiz vidanjör araçlarımızda bulunan jet yardımıyla zorlu tıkanıklıklar giderilmektedir.
 • Kanalizasyon içerisinin temizlenmesi ve pislik veya kanalizasyon boruları içerisindeki parçalanmış atıkların ya da yağmur sularının çekilmesi ile Keçiören kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi tamamlanmaktadır.

Keçiörene En Yakın Kanal Açma Firması

 Ankara keçiören kanal açma firması olarak keçiören ilçesinde hizmet vermekteyiz. Keçiörende meydana gelebilecek bütün tıkanıklıklara cevap verebilmekteyiz. Keçiören kanal açma işlemi ile kanalizasyonlarda bulunan tıkanıklıklar ivedi bir şekilde giderilmektedir. 

 Ankara’da bulunan alt yapı problemleri tıkanıklık konusunda insanları daha çok etkilemektedir. Tıkanıklıkların sebep olduğu geriye su tepmesi gibi sonuçlar evlerimize işyerlerimize zarar verir. 

 Kanalizasyonların açık olmaması durumunda dışarıya yayılan kötü kokular, oluşabilecek çatlaklar, kırıklar veya dışarıya tıkanıklık sebebiyle sızacak atık sular şehrin içerisine yayılabilir ve istenmeyen durumlar ortaya çıkarabilir. 

 Sağlık açısından ve evlerimizde ofislerimizde atılan atıkların, yağmur sularının kanalizasyon borularından rahatça gitmesini, geçmesini sağlamak için bu hizmeti uygulamak gerekmektedir.

  Ankara keçiören kanal açma firması olarak geniş makina parkımız ve geniş hizmet ağımız sayesinde hem hızlı bir şekilde hemde uygun fiyatlı çözümler sunmak adına birçok kanalın temizlenmesinde bizim emeğimiz bulunmaktadır.

Ankara Keçiören Kanal Açma Firması

Kanalizasyon Açıcı Firma Neler Yapar?

 • Kanalizasyon açıcı firma altyapı sorunları ile ilgili her türlü problemi çözmekte etkili ve uygun fiyatlı çözümler sunar. Kanalizasyon gideri içerisinde bulunan sorunları bilgi birikimi ve donanımlı ekibi ile çözüme kavuşturur.
 •  Keçiören kanal tıkanıklığı açıcı firma olarak kanalizasyonlarda bulunan sorunları ivedi bir şekilde çözer. Çözüm esnasında uygulanan yöntemler ve sahip olduğumuz ekipman ve araçlarımız sayesinde en az kırma dökme işlemi ile kanal tıkanıklığı açma işlemi çözer.
 • Keçiören kanal tıkanıklığı açma firması keçiören ilçesindeki tüm kanal tıkanıklığı problemlerini çözüme kavuşturur. Kanalizasyon içerisinde bulunan tıkanıklıkları önce kanal görüntüleme hizmeti ile görüntüleyip arkasından tıkanıklığa sebep olan sorunu ortadan kaldırır.
 • Şehir altyapılarında bulunan sızdırma ve kanalizasyon borularında meydana gelecek olan kırılma ve çatlama gibi olayların önlemini alarak ve tamirini yaparak UzmanJet Kanal olarak çözüme kavuşturur.
 • Keçiören Kanal tıkanıklığı açma firması olarak kanalizasyonlar içerisinde bulunan tıkanıklıkları sahip olduğu jet donanımına sahip vidanjör araçları ile giderir.
 • Geniş makina parkı sayesinde uzman ekibi ile 7/24 kanalizasyon temizlik hizmeti vermektedir. 
 • Vidanjör kiralama hizmetleri ile kanalizasyonlarda ve yağmur sularının sebep olduğu tıkanıklıkları gidermek için vidanjör kiralama hizmeti sunarak çözüm sunmaktadır.

Kanalizasyon hatlarına atılan katı maddeler kanalizasyonun akış hızını etkilemekte ve tıkanıklıklar oluşturmaktadır.Kombine kanalizasyon temizlik makinelerimiz ile kanallar’da oluşan tıkanıklıkları vidanjör yardımı ile temizleyebilmekteyiz. Keçiören bölgesinde yaygın alt yapı problemleri yaşanmaktadır.Bu Problemler büyük sıkıntılar yaratabilmektedir.Bina içerisinde kötü koku lavaboların giderlerinin görevlerini yerine getirmemesi gibi bir çok problem yaratabilir.

Periyodik olarak kanalizasyon temizliği yaptırmak bu açıdan faydalı olabilmektedir.Periyodık yapılan kanalların’da akış hızlarının etkilenmemesinde büyük rol oyanabilir. Keçiören Kanal açma hizmetimiz sayesinde tıkalı olan kanallar açılarak temizleme işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. İç Kanalizasyon hatlarınızdan ana kanal hatlarına tıkanıklık sebebi ile geçiş olmadığı zaman bakteri üremesi gibi yukardakı yazımızda bahsettiğimiz üzere bazı problemleri doğruyor.

Keçiören Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Vidanjörler gelişen şehir teknolojilerin’de alt yapı sorunlarının vazgeçilmez çözüm üreticisidir.Vidanjörlerin kapasiteleri bu gibi durumlar’da önem arz etmektedir.Büyük kanalizasyonu olan yerler’de daha geniş kapsam ve donanıma sahip vidanjörler tercih edilmelidir.Kanal Arıza olarak bünyemizde bulundurduğumuz geniş makine parkımız sayesinde her türlü sorun ve arızaya en hızlı çözümü sunabilmekteyiz. 7/24 Kanalizasyon hatlarınındaki problemler için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz keşif gibi hizmetlerimiz’den yararlanarak eğer ki hatlarınız’da tıkanıklık değil’de yapım aşamasındaki bazı yanlış yapımlar doğrultusunda yaşıyorsanız kanalizasyon hatlarınza müdahale etmek gerekebilmektedir.Kanal Arıza olarak tüm bu sorunlarınıza cevap verebilmekteyiz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Ara
Open chat