Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100 Yenimahalle / ANKARA

Keçiören Kanalizasyon Açma

24.12.2019
16
Keçiören Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon hatlarına atılan katı maddeler kanalizasyonun akış hızını etkilemekte ve tıkanıklıklar oluşturmaktadır.Kombine kanalizasyon temizlik makinelerimiz ile kanallar’da oluşan tıkanıklıkları vidanjör yardımı ile temizleyebilmekteyiz. Keçiören bölgesinde yaygın alt yapı problemleri yaşanmaktadır.Bu Problemler büyük sıkıntılar yaratabilmektedir.Bina içerisinde kötü koku lavaboların giderlerinin görevlerini yerine getirmemesi gibi bir çok problem yaratabilir.

Periyodik olarak kanalizasyon temizliği yaptırmak bu açıdan faydalı olabilmektedir.Periyodık yapılan kanalların’da akış hızlarının etkilenmemesinde büyük rol oyanabilir.Keçiören Kanal açma hizmetimiz sayesinde tıkalı olan kanallar açılarak temizleme işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. İç Kanalizasyon hatlarınızdan ana kanal hatlarına tıkanıklık sebebi ile geçiş olmadığı zaman bakteri üremesi gibi yukardakı yazımızda bahsettiğimiz üzere bazı problemleri doğruyor.

Vidanjörler gelişen şehir teknolojilerin’de alt yapı sorunlarının vazgeçilmez çözüm üreticisidir.Vidanjörlerin kapasiteleri bu gibi durumlar’da önem arz etmektedir.Büyük kanalizasyonu olan yerler’de daha geniş kapsam ve donanıma sahip vidanjörler tercih edilmelidir.Kanal Arıza olarak bünyemizde bulundurduğumuz geniş makine parkımız sayesinde her türlü sorun ve arızaya en hızlı çözümü sunabilmekteyiz. 7/24 Kanalizasyon hatlarınındaki problemler için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz keşif gibi hizmetlerimiz’den yararlanarak eğer ki hatlarınız’da tıkanıklık değil’de yapım aşamasındaki bazı yanlış yapımlar doğrultusunda yaşıyorsanız kanalizasyon hatlarınza müdahale etmek gerekebilmektedir.Kanal Arıza olarak tüm bu sorunlarınıza cevap verebilmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara