Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Kanal Temizleme Firmaları

01.10.2020
96

Özellikle Ankara kanal temizleme firmaları arasında en iyi firmalardan biriyiz. Bu anlamda, yılların getirdiği deneyim ve kalitemiz bulunuyor. Gerek son teknoloji ekipmanımız gerekse uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bilindiği gibi kanallar çoğu zaman belli nedenlerden dolayı tıkanıyor. Bu da kanalda bulunan artık maddelerin, dışarıya taşması anlamına geliyor. Taşan bu maddelerde hem kötü kokuya sebep oluyor hem de olumsuz görünüyor.

Firma olarak, bu sorunlara profesyonel çözümler sunuyoruz. Bunu da en ekonomik fiyatlandırma ile sizler için yapıyoruz. Tam olarak 2000 yılından itibaren kanal temizleme çözümleri sunuyoruz. Bina içi ve bina dışında sizlere mutlak temizlik çözümü hizmeti veriyoruz.

Merkezimiz, Ankara’da bulunuyor. Nitekim sadece Ankara değil Türkiye’nin her yerine başarılı hizmet vermekteyiz. En son model kanal temizleme araçları ve kameralarımız ile bunu yapıyoruz.

Kanal Temizleme Nedir?

Kanal temizleme, hem bina içinde hem de dışında tıkanan kanalların açılması durumudur. Kanalların tıkanmasının genel anlamda birçok nedeni bulunur. En önemli nedenlerin başında evlerde yabancı maddelerin lavaboya veya banyoya bilmeyerek düşmesidir.

Zamanla biriken bu yabancı maddeler, kanalizasyonun artık işlev göremez hale gelmesine yol açıyor. Üstelik bu evlerde oluşan gider sorunlarıyla daha da büyüyor. Artık sular veya maddeler rahatça borulardan geçemediği için evlerde gider sorunları oluyor.

İşte bu durumlarda da imdada kaliteli temizlik ve açma firmaları devreye giriyor. Çünkü boruların sürekli olarak temiz tutulması ve denetlenmesi gerekiyor. Aynı zamanda, tıkanan borulara da müdahale etmek gereklidir. Kombine özel temizleme ve açma araçlarımızla sizlere işte bu hizmeti sunmaktayız.

Neden Kanal Temizlemeye İhtiyaç Duyuluyor?

Açım ve temizleme işlemlerine ihtiyaç duyulmasının, birçok sebebi bulunuyor. Bunların en başında nüfusun hızla artmaya başlamasıyla oluşan altyapı durumudur. Her birey istemeden de olsa; banyoya, lavaboya kıl, yemek artıkları gibi şeyleri düşürüyor. Elbette ki çoğu kez bu istenmeyen artıklar istemsizce evlerdeki giderlere düşüyor.

Bunun içinde zamanla kanalizasyon boruları tıkanıyor. Tıkanma sonrasında, sokaklara ve caddelere taşan sulardaki mikroplarda sağlığı tehdit ediyor. Bu durumun çözümü içinde uzman yardımı gerekiyor.

Her şeyden önce, kanal açma veya temizleme işlemleri kombine araçlar ile mümkündür. Her birinin birbirlerini tamamlayan özellikleri sayesinde ortaya sorunsuz bir temizlik çıkıyor. Ankara kanal temizleme firmaları arasında kaliteli firmalardan biri olarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kanal Temizleme Yöntemleri

Genellikle kanalizasyon ile yağmur suyunun hatları ev, fabrika, işyerlerinin çeşitli atıklarıyla tıkanıyor. Bu kanalların mutlak suretle alışkanlığı bozulmaması gerekir. Aksi durumda daha önce de belirtildiği gibi taşma ve kötü kokular baş gösterir.

Firmamız, kanallardaki temizlik çalışmasını teknolojik ve uzman personellerimizle yürütüyor. Kanalları temizleme yöntemlerden ilki; yüksek basınçlı su kullanma yöntemidir.

Bu yöntemle kanaldaki birikinti, tıkanıklık ve kirlilik gibi şeyler rögara doğru itilir. İkinci yöntem; rögar kapağına itilen maddenin yüksek emiş gücü olan vakumca emilmesidir. İşte bu ekonomik ve çevre dostu yöntemler ile kanallar başarılı bir şekilde açılıyor.

Sizde bizimle sitemiz üzerinden iletişime geçebilir ve çözümler bulabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede sizlere geri dönecektir.

Kanal Görüntüleme Yöntemleri

Kanallardaki problemlerin tespiti için mutlaka, içinin görüntülenmesi gerekiyor. Aksi durumda herhangi bir personel işini yapamaz. Bunun için en son teknoloji görüntü sistemleri ve robotlar kullanılıyor. Bu sayede kanaldaki hangi noktalara hangi şekilde müdahale yapılacağı belirleniyor.

150 mm-2000 mm arasında bütün değişik şekillerdeki borular, bu yöntemle sorunsuz görüntüleniyor. Görüntüler daha sonra ihtiyaca göre DVD veya VCD formatlarında kaydediliyor. Sonrasında arızalı bölgeler tespit edilerek o yere kombine temizlik araçları ile temizleniyor.

Adım Adım Tıkanıklık Açma

Firma olarak, kanalizasyon tıkanıklığı için kullanılan yöntemlerimizden bahsetmiştik. Peki bu yöntemler gerçek bir tıkanıklıkta nasıl uygulanıyor? Şimdi sizlere gerçek bir tıkanıklıkta hangi çözümleri sunduğumuzdan bahsedeceğiz.

Adım adım tıkanıklık açma yöntemleri şunlardır;

  • Her şeyden önce sorunun tespiti için kameralı robotlar ile görüntüleme işlemi yapılır.
  • Soruna müdahale için ilk önce basınçlı su gereklidir.
  • Basınçlı su ile kirler ve birikintiler rögara yönlendirilir.
  • Daha sonra vidanjör ile vakumlama işlemi yapılır.

Genel anlamda, iyi bir temizlik itina ile yapılmış bir planlama önemlidir. Bunun yanında kullanan ekipmanlar ve personeller de olmazsa olmazdır. Eğer bütün bu etmenler kombine bir şekilde hareket ederse kalite kaçınılmazdır. Firmamızın bu ayrıcalıklarından hemen faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kombine Kanal Temizleme Araçları

Kombine tıkanıklık açma araçlarımız sayesinde, sizlerin isteklerine daha rahat karşılık veriyoruz. Yaklaşık 20 tonluk araçlarımız düşük tonajlı araçlarımızın yetersiz kaldığı durumlara yardım ediyor. Atık su kuyusu ve kanalizasyon gibi yerlerde oldukça etkili rol oynuyorlar. Hem basınçlı su sıkıyor hem de vakum işlemini görüyorlar.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizi tercih etmeniz için çok fazla olumlu neden bulunuyor. Her şeyden önce, 20 yıllık koca bir tecrübeye sahibiz. Bunun yanında makine parkımız bulunuyor. Buradaki araçlarımızla problemlerinize çözüm arıyoruz. Araçlarımızın sayısı teknolojiye göre artış gösteriyor.

Diğer bir sebep de tamamen 1.sınıf ekipman araçlarını kullanmamızdır. Sonrasında ise sizlere, 7/24 şeklinde teknik destek sunmamızdır. Bu sayede bize sürekli ulaşabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: