Ostim Sehat O.S.B. 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:105 Yenimahalle / ANKARA

Kanalizasyon Temizleme

14.12.2018
2.433
Kanalizasyon Temizleme

Ankara Kanalizasyon Temizleme, Yerleşim yerlerindeki Kanalizasyon hatlarında evsel atıkların ve dış atıkların zamanla dolması sebebiyle kanalizasyon hatlarında tıkanıklıklar ve birikmeler meydana gelmektedir.Kanalizasyon Temizliğinde en önemli unsur bu birikmiş olan teressubat ve atıkların kombine kanalizasyon temizleme araçlarımız ile temizlenmesi ve hatların sağlıklı bir biçimde çalışmasını sağlayabilmektir. Kanalizasyon Temizliği sonrasında temizlenmiş olan borular özel kanalizasyon görüntüleme robotlarımız ile görüntülemekte ve hatların sorunsuz bir biçimde çalıştığını teyit etmekteyiz.

Hizmet Alanları

  • Alışveriş Merkezleri
  • Özel Villa,Dubleks
  • Ticari yemekhaneler yağ ile tıkanmış endüstriyel mutfaklar
  • Çok Katlı Siteler,Binalar Kanalizasyon
  • Plazalar İçin Kanalizasyon

Hizmet Görselleri

Kanalizasyon hattındaki tıkanıklık, ev içinde kanalizasyonun birikmesine neden olabilir, bu nedenle kanalizasyon tıkanmasına hızlı bir şekilde cevap verebilme yeteneği, evlerinin içinde pis kokulu pis kokular istemeyen herkes için oldukça önemlidir.Tıkalı kanalizasyon hem kanal hatlarının görevlerini yerine getirmesine engel olmaktadır.Kanalizasyon tıkanıklıklarının başlıca sebepleri kanalizasyonlara atılmaması gereken sert kağıt parçalar,plastik parçalar gibi söylenebilir.Kanalızasyon hatlarının açılması için kanal arıza sizlerin taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Merak Edilenler
Kanalizasyon Temizliği Ne Kadar Sürer?
Kanalizasyon temizlik işlemleri kanalların durumlarına göre değişiklik göstermektedir minumum 2 saat olarak düşünülmelidir..
Kanalizasyon hatları temizlenirken kırma işlemine gerek varmıdır?
Kanalizasyon hatlarınızda herhangi bir çökme vs. gibi durumlar olmadığı sürece kesinlikle gerekmez.
Kanalizasyon Hattı Uzunluğu Temizlik İçin Önemli mi?
Kanalizasyon hattınızın uzunluğu önemli değildir.

Kanalizasyon TemizlemeFaydaları Neler dir?
Kanalizasyon hatlarının temizliği faydası kanal sisteminin aktif bir şekilde ve akıntı hızının normal seyirde olması önemlidir.
Kanalizasyon temizliği periyodik olarak yapılması gerekmektedir.Kanalizasyon hatlarındakı su dışı atıklar kanalizasyonların tıkanmasında büyük rol oynamaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: